Hotel Rodebachmühle

2, 3, 5 of 7 overnachtingen + halfpension in het Duitse Thüringen

Perfect • 19 beoordelingen
Hotel Rodebachmühle
Georgenthal/Thüringer Wald (541km)
Verkocht: 7
€276
€218

Voor 2 personen: 2, 3, 5 of 7 overnachtingen inclusief ontbijt, 3-gangendiner of dinerbuffet, welkomstdrankje, gebruik openbaar vervoer en meer bij Hotel Rodebachmühle in Thüringen

2 overnachtingen + ontbijt + diner

15% korting

€256
€218

3 overnachtingen + ontbijt + diner

21% korting

Verkocht: 3

€379
€298

5 overnachtingen + ontbijt + diner

24% korting

Verkocht: 4

€625
€478

7 overnachtingen + ontbijt + diner

15% korting

€748
€638

  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 2x diner + drankje + meer vanaf €198
  • 3 overnachtingen voor 2 + 3x ontbijt + 3x diner + drankje + meer vanaf €278
  • 5 overnachtingen voor 2 + 5x ontbijt + 5x diner + drankje + meer vanaf €438
  • 7 overnachtingen voor 2 + 7x ontbijt + 7x diner + drankje + meer vanaf €578
  • Bekijk hier de de inhoud van het arrangement
  • Voor 2 personen: heerlijk overnachten in het Duitse Thüringen
  • Inclusief dagelijks ontbijt en een 3-gangendiner of dinerbuffet
  • Ook krijg je een welkomstdrankje en mag je de auto gratis parkeren
  • Daarnaast mag je gratis gebruikmaken van het openbaar vervoer in de regio, toegang tot sauna en fitness en mag je deelnemen aan verschillende uitjes
  • Kinderen t/m 6 jaar verblijven gratis op de kamer!
  • Door de perfecte ligging van het hotel, maak je eenvoudig een mooie wandeling of fietstocht of bezoek je een van de nabijgelegen steden
  • Ook geldig voor aankomst op vrijdag en zaterdag!
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt en diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën
  • meenemen van je hond voor €7 per hond, per nacht (geef dit aan bij je reservering, ter plekke te voldoen)
  • huren van een fiets voor €10 per fiets, per dag (ter plekke te voldoen)

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 11:00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1 per persoon, per nacht (ter plaatse te voldoen)
  • Honden niet toegestaan in het restaurant

Hotel Rodebachmühle
Rodebachmühle 1, 99887 Georgenthal/Thüringer Wald
541 km van De kust
7km van treinstation

Beleef een heerlijke minivakantie met alles erop-en-eraan bij Hotel Rodebachmühle in het Duitse Thüringen! Hier ga je samen met je partner, beste vriend(in) of een familielid 2, 3, 5 of 7 keer overnachten. Elke dag ontbijt, diner, parkeren, gebruik van het openbaar vervoer in de regio én gebruik van de fitness en sauna zijn inbegrepen. Het zal je hier aan niets ontbreken!

Het hotel ligt midden in de natuur, waardoor dit perfect is voor liefhebbers van zowel rust als avontuur. Maak een prachtige wandeling of fietstocht óf bezoek een van de nabijgelegen historische steden. Dat wordt een vakantie om niet snel te vergeten!

Overnachtingsarrangement Hotel Rodebachmühle

  • 2, 3, 5 of 7 overnachtingen tweepersoonskamer
  • 2, 3, 5 of 7x uitgebreid ontbijtbuffet
  • 2, 3, 5 of 7x 3-gangendiner of dinerbuffet
  • 1x welkomstdrankje
  • Gebruik van bussen, trams (Thüringerwaldbahn) en treinen in de regio
  • Gebruik van sauna en fitness
  • Wandeling met de boswachter (dinsdag en vrijdag)
  • Bezichtiging van de knuffeldierenfabriek Steiner in Georgenthal (ma t/m zaterdag)
  • Wandelkaart van de omgeving

19 beoordelingen
Dhr. B. Christerus
Prima hotel met zeer vriendelijk personeel. Mooie omgeving, gratis OV in de regio en een halte voor de deur!
N.
Mevr. N. Broeils
Eenvoudig hotel, maar met meer extra's dan je vooraf denkt (bijvoorbeeld koelkast op kamer). Erg mooie plek om wandelingen vanuit te doen, enkele beginnen al bij het hotel! En ook prima plek om omliggende steden zoals Goslar en Erfurt te bezoeken. Aardige mensen in het hotel. Goed ontbijtbuffet. Wij hebben genoten!
Mevr. J. Verschoor
wij hebben het naar ons zin gehad, wij hadden begin dit jaar geboekt . De kosten voor een hond was €7.50 maar wij zagen thuis dat ze €10,00 hadden berekend. De WiFi was heel slecht. Wij vinden dat bij een goed hotel ook goede WiFi hoort. mvg Fam H.Verschoor

Hotel Rodebachmühle ligt midden in de bossen, net buiten Georgenthal in het zuiden van Thüringen, in het Groene Hart van Duitsland. Het ruime hotel heeft maar liefst 62 kamers die van alle gemakken zijn voorzien, 2 restaurants, fitnessruimte, bar met open haard, sauna en nog veel meer. Hier komt het je aan niets tekort!

Door de prachtige ligging van het hotel, is dit dé plek voor elke natuurliefhebber. Je start hier eenvoudig met een mooie wandel- of fietsroute. En als kers op de taart passeert Duitslands oudste wandelpad de Rennsteig het hotel op slechts elf kilometer! Een must voor iedere wandelaar. Bezoek daarnaast ook een van de nabijgelegen steden. Op slechts 40 kilometer van het hotel vind je bijvoorbeeld de geboorteplaats van Bach.

Beleef de ultieme minivakantie bij Hotel Rodebachmühle!

Hotels in de buurt van Hotel Rodebachmühle