Hotel Residenz am See Radevormwald Heidersteg

Overnachting voor 2 personen + fles cava + welkomstdrankje + laat uitchecken

Radevormwald (305km)
Verkocht: 8
€165
€79

Voor 2 personen: heerlijke overnachting in een deluxe kamer inclusief welkomstdrankje, fles cava en late check-out in het 4-sterren Hotel Residenz am See Radevormwald Heidersteg

  • Overnachting voor 2 personen in een mooi 4 sterren hotel
  • Je verblijft in een gezellige deluxe kamer, met gratis WiFi, badkamer, flatscreen TV, bureau en nog veel meer
  • Je wordt hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje
  • Daarnaast geniet je van een fles cava
  • Neem je tijd op de dag van vertrek, want je hoeft pas om 12.00 uit te checken!
  • Maak een romantische wandeling langs de Wuppertaler stuwdam
  • Zweef over de dalas met de beroemde Wuppertaler hangbaan
  • Het hotel heeft gratis parkeergelegenheid en een grote biertuin
  • Je kunt een auto of fiets huren bij het hotel en de omgeving verkennen

  • je kunt tot 24 uur van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Inchecken vanaf 15:00 tot 22:30 uur, uitchecken tot 12:00 uur

Heidersteg 1, 42477 Radevormwald
305 km van De kust
4km van treinstation

Breng een ontspannen nacht door in het 4-sterren Hotel Residenz am See Radevormwald Heidersteg. Geniet van een heerlijke korte vakantie op het platteland met je partner of beste vriend(in). Je wordt ontvangen met een welkomstdrankje en overnacht in een luxe kamer die van alle gemakken is voorzien. Je hebt gratis WiFi, een badkamer, een flatscreen-tv en nog veel meer.

Daarnaast geniet je van een lekkere fles cava. Doe het rustig aan, want de uitchecktijd is pas om 12:00 uur! Daarna kun je de prachtige omgeving verkennen. Maak een romantische wandeling langs de Wuppertalsperre, ontdek het Parc de Chateaubriand of ga skiën in Wermelskirchen. Je kunt ook een geweldige stad bezoeken: Je bent zo in Wuppertal en Radevormwald. Beleef een heerlijke mini-vakantie!

Deluxe kamer

  • Tweepersoonsbed
  • Flatscreen TV
  • Badkamer met toilet en wastafel
  • Handdoeken

Het betoverende 4-sterren Hotel Residenz am See Radevormwald Heidersteg heet je welkom in het idyllische stadje Radevormwald. Het ligt op slechts 38 km van de BayArena, 39 km van het centrum van Leverkusen, 11 km van Remscheid, 50 km van Keulen en 55 km van Düsseldorf. Hier wacht je een warme sfeer met 18 gezellige kamers. Het hotel heeft gratis privéparkeergelegenheid, een grote biertuin en een eersteklas restaurant waar jij je culinair laat verwennen.

In de omgeving is ook genoeg te beleven. Geniet van de natuur en maak een romantische wandeling langs de stuwdam van Wuppertal of door het Sieperpark. Ga terug naar de middeleeuwen en verken het kasteel of ga skiën in Wermelskirchen of Kronenberg. Hier is voor elk wat wils. De perfecte mini-vakantie wacht op je!

Je bent van harte welkom in Hotel Residenz am See Radevormwald Heidersteg!

Het restaurant van het hotel is alleen op bepaalde dagen geopend. Vraag bij de receptie om meer informatie.

Hotels in de buurt van Hotel Residenz am See Radevormwald Heidersteg