Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress

Overnachtingen voor 2 + ontbijt + evt. parkeerplaats of 2-gangendiner

Stuttgart (528km)
€487
€256

Voor 2 personen: 2 of 3 overnachtingen inclusief ontbijt, welkomstdrankje en eventueel parkeerplaats of 2-gangendiner in het Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress aan de rand van Stuttgart

2 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + parkeerplaats

47% korting

€487
€256

2 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + 1x 2-gangendiner

44% korting

€498
€280

3 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + parkeerplaats

48% korting

€720
€371

3 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + 1x 2-gangendiner

42% korting

€702
€406

  • 2 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + parkeerplaats vanaf €256
  • 2 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + 1x 2-gangendiner vanaf €280
  • 3 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + parkeerplaats vanaf €371
  • 3 overnachtingen voor 2 in een Classic kamer + welkomstdrankje + ontbijt + 1x 2-gangendiner vanaf € 406
  • Geniet van 2 of 3 heerlijke overnachtingen aan de rand van Stuttgart
  • Hier voel je je vanaf het eerste moment thuis, veel planten zorgen voor een ontspannen en rustgevende sfeer
  • Inclusief dagelijks ontbijt en welkomstdrankje
  • Wil je met de auto komen? Kies dan voor de optie met parkeerplaats of verleng je verblijf met een heerlijk 2-gangendiner op een avond naar keuze
  • Je verblijft in een Classic kamer met alle voorzieningen die je je maar kunt wensen
  • Geweldige locatie direct naast het beurscentrum en de luchthaven van Stuttgart
  • Binnen slechts 15 minuten met de auto of het openbaar vervoer ben je in het centrum van de stad
  • Bewonder de architectuur van het Nieuwe Paleis, bezoek het Mercedes Benz Museum of wandel door het prachtige stadscentrum
  • Ook geldig in het weekend en tijdens vakanties!
  • Laat de stress van alledag achter je en geniet samen van een geweldige tijd!
  • OUTLETCITY Metzingen winkelpas voor €10 per persoon (bij boeking opgeven, ter plekke betalen)
  • Het kan voorkomen dat het restaurant van het hotel gesloten is, in dat geval kun je dineren bij Mövenpick Airport (2 minuten lopen)

Flughafenstraße 43, 70629 Stuttgart
528 km van De kust

Ben je op zoek naar de perfecte accommodatie voor een stedentrip naar Stuttgart? Dan is het Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress, ook wel bekend als de "Groene Oase", echt iets voor jou! Neem je favoriete metgezel mee en geniet van 2 of 3 nachten in een volledig uitgeruste Classic kamer. Je wordt hartelijk ontvangen met een heerlijk welkomstdrankje. Als je met de auto komt, kies dan voor de optie met parkeerplaats. Optioneel kun je je verblijf afsluiten met een heerlijk 2-gangendiner. Je kunt zelf kiezen op welke avond je hiervan wilt genieten.

Zodra je het hotel binnenkomt, voel je je thuis. Het hotel is meer dan alleen een hotel: het is een groene oase van welzijn waarin de kleur groen terugkomt, met veel planten die zorgen voor een ontspannen en rustgevende sfeer. Na een rustgevende nacht kun je de volgende ochtend genieten van een hemels ontbijt met alles wat je hartje begeert. Bezoek bijvoorbeeld het stadscentrum en ontdek wat Stuttgart allemaal te bieden heeft. Binnen slechts 15 minuten met de auto of het openbaar vervoer sta je midden in het centrum. Bewonder de architectuur van het Nieuwe Paleis, bezoek het Mercedes Benz Museum of wandel door het prachtige stadscentrum. Het wordt gegarandeerd een geweldige tijd!

Classic kamer

  • 21 m²
  • 2 comfortabele eenpersoonsbedden of queensize bed
  • Badkamer met toilet en douche
  • Koffie- en theestation
  • Telefoon
  • Snel internet
  • Wifi op de kamer
  • Wekdienst

Maak kennis met de ideale accommodatie voor een reis naar Stuttgart: Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress! Vanaf de eerste stap die je zet in het hotel, voel je je meer dan welkom in een ware oase van welzijn, omringd door vele groene planten die een ontspannen sfeer creëren. Hier kun je de stress van alledag achter je laten en gewoon genieten!

Het hotel heeft 262 stijlvolle hotelkamers, waaronder 5 junior suites, en 9 conferentiezalen en zalen met 1100 m² aan ruimte bieden een breed scala aan mogelijkheden voor evenementen. Het ligt direct naast het beurscentrum en de luchthaven van Stuttgart. Dankzij de locatie is het perfect voor komende evenementen of een stedentrip in de buurt. Met de auto of het openbaar vervoer ben je in slechts 15 minuten in het stadscentrum. Geniet van een onvergetelijk verblijf!

Je bent van harte welkom in het Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress!

Hotels in de buurt van Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress