Voor 2 personen: 2 of 3 overnachtingen inclusief ontbijt, welkomstdrankje en eventueel parkeerplaats of 2-gangendiner in het Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress aan de rand van Stuttgart
Ben je op zoek naar de perfecte accommodatie voor een stedentrip naar Stuttgart? Dan is het Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress, ook wel bekend als de "Groene Oase", echt iets voor jou! Neem je favoriete metgezel mee en geniet van 2 of 3 nachten in een volledig uitgeruste Classic kamer. Je wordt hartelijk ontvangen met een heerlijk welkomstdrankje. Als je met de auto komt, kies dan voor de optie met parkeerplaats. Optioneel kun je je verblijf afsluiten met een heerlijk 2-gangendiner. Je kunt zelf kiezen op welke avond je hiervan wilt genieten.
Zodra je het hotel binnenkomt, voel je je thuis. Het hotel is meer dan alleen een hotel: het is een groene oase van welzijn waarin de kleur groen terugkomt, met veel planten die zorgen voor een ontspannen en rustgevende sfeer. Na een rustgevende nacht kun je de volgende ochtend genieten van een hemels ontbijt met alles wat je hartje begeert. Bezoek bijvoorbeeld het stadscentrum en ontdek wat Stuttgart allemaal te bieden heeft. Binnen slechts 15 minuten met de auto of het openbaar vervoer sta je midden in het centrum. Bewonder de architectuur van het Nieuwe Paleis, bezoek het Mercedes Benz Museum of wandel door het prachtige stadscentrum. Het wordt gegarandeerd een geweldige tijd!
Classic kamer
Maak kennis met de ideale accommodatie voor een reis naar Stuttgart: Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress! Vanaf de eerste stap die je zet in het hotel, voel je je meer dan welkom in een ware oase van welzijn, omringd door vele groene planten die een ontspannen sfeer creëren. Hier kun je de stress van alledag achter je laten en gewoon genieten!
Het hotel heeft 262 stijlvolle hotelkamers, waaronder 5 junior suites, en 9 conferentiezalen en zalen met 1100 m² aan ruimte bieden een breed scala aan mogelijkheden voor evenementen. Het ligt direct naast het beurscentrum en de luchthaven van Stuttgart. Dankzij de locatie is het perfect voor komende evenementen of een stedentrip in de buurt. Met de auto of het openbaar vervoer ben je in slechts 15 minuten in het stadscentrum. Geniet van een onvergetelijk verblijf!
Je bent van harte welkom in het Mövenpick Hotel Stuttgart Messe & Congress!