Voor 2 personen: overnachting in een chalet in het mooiste berglandschap van de Allgäu, inclusief ontbijt en wellness
Ben je op zoek naar het perfecte vakantieverblijf? Dan zijn de Alpin Chalets, gelegen midden in het prachtige berglandschap van de Allgäu, echt iets voor jou. Je verblijft in een chalet met woon- en eetkamer, wijnkelder en nog veel meer.
De Alpin Chalets is onderdeel van het Panoramahotel Oberjoch. Je hebt dus de culinaire vrijheid om in je eigen chalet te ontbijten, zelf te koken of te genieten van de exclusieve keuken van de restaurants in het Panoramahotel. Wandel- en sportliefhebbers komen aan hun trekken, want talloze wandel- en fietspaden slingeren zich door de bergen en bieden in de zomer een decor van bloeiende alpenweiden. In de winter kun je de bergen verkennen tijdens het skiën, toerskiën of een winterwandeling. Ervaar romantiek, rust en ontspanning, of het nu in de privésauna met bubbelbad is of in de 3.000 m² grote Alpine SPA in Panoramahotel Oberjoch.
Chalet
Alpin Chalets heeft alles wat je van een chalet mag verwachten en meer. Elk chalet is uitgerust met een eigen sauna, bubbelbad, open haard en tal van andere voorzieningen. Een perfect toevluchtsoord als het gaat om het creëren van blijvende herinneringen die je lang in je hart zal meedragen. Bij het ontwerpen van de luxe chalets met sauna liet de gastheer zich inspireren door de natuur van de Allgäuer Alpen, wat terug te vinden is in de chalets.
De chalets liggen midden in het prachtige berglandschap van de Allgäu en bieden daarom een perfect uitgangspunt voor sport-, actie- en natuurliefhebbers. De bergliften liggen op slechts enkele minuten lopen van de chalets. Zo kun je in een mum van tijd genieten van het prachtige uitzicht op de top. In de zomer biedt de Allgäu prachtige wandel- en mountainbikeroutes die je door dichte bossen leiden. In de winter veranderen de bergen in een waar winterparadijs, waar je kunt skiën, langlaufen of winterwandelen. De ideale mini-vakantie!
Je bent van harte welkom in de Alpin Chalets!