Den Grooten Wolsack

Overnachting voor 2 of 3 + ontbijt in hartje Mechelen

7.1
Goed • 43 beoordelingen
Verkocht: 327
€144
€99

Overnachting voor 2 of 3 in een classic kamer + ontbijt en late check-out of overnachting voor 2 in een wellnesskamer + ontbijt, hoofdgerecht en late check-out bij Den Grooten Wolsack in hartje Mechelen

Overnachting voor 2 in een classic kamer + ontbijt + late check-out

31%

Verkocht: 76

€144
€99

Overnachting voor 2 in een wellnesskamer + ontbijt + late check-out + diner

18%

Verkocht: 12

€342
€280

Overnachting voor 3 in een classic triple 3-persoonskamer + ontbijt + late check-out

34%

Verkocht: 6

€182
€120

  • Overnachting voor 2 in een classic kamer + ontbijt + late check out (aankomt: ma t/m vr + zo) €99
  • Overnachting voor 2 in een wellnesskamer met sauna en jacuzzi + ontbijt + late check-out + diner (aankomst: 7 dagen per week) €280
  • Overnachting voor 3 in een classic triple 3-persoonskamer + ontbijt + late check-out €120
  • Overnacht in een prachtig pand aan de voet van de Sint-Romboutstoren in hartje Mechelen
  • Classic kamer met comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten en meer
  • Slaap eventueel in de wellnesskamer met sauna en jacuzzi
  • Eventueel inclusief hoofdgerecht naar keuze voor ieder bij restaurant Steakhouse Angus Burger
  • Bekijk hier alvast het menu
  • Of overnacht met 3 in een classic triple 3-persoonskamer
  • Ontdek de pleinen, parkjes, straatjes, steegjes, restaurant en hippe winkels van deze mooie stad
  • Er wordt bij het ontbijt en het diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Parkeren is mogelijk bij Parking Indigo Kathedraal voor €17 per 24 uur

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 11.30 uur
  • Exclusief toeristenbelasting à €5,30 per kamer per nacht

Zin om er met je geliefde, een vriend(in) of je gezin van 3 even tussenuit te gaan? Ervaar de schoonheid van het mooie Mechelen tijdens je verblijf bij Den Grooten Wolsack! Dit prachtige pand ligt aan de voet van de Sint-Romboutstoren, op loopafstand van alle hippe winkels, restaurants en bezienswaardigheden.

Jullie verblijven in een classic 2-persoons- of 3-persoonskamer die van alle gemakken is voorzien, zoals een comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten en meer. Of slaap met z'n tweeën in de wellnesskamer met sauna en jacuzzi en kom helemaal tot rust! Kiezen jullie voor deze optie, dan mogen jullie ook aanschuiven bij restaurant Steakhouse Angus Burger voor een heerlijk hoofdgerecht naar keuze. Jullie kunnen de volgende ochtend nog iets langer blijven liggen want uitchecken hoeft pas om 11.30 uur. Geniet daarvoor nog van het heerlijke ontbijtbuffet. Beleef de perfecte minivakantie!

Diner

  • Black Angus steak
  • Varkenshaasje
  • Kipfilet
  • Gewokte groenten met rijst

Vleesgerechten worden geserveerd met pepersaus, champignonsaus, Provençaalse saus of bearnaisesaus, frietjes en sla

7.1
43 beoordelingen
Mevr. M. Lisdonk, Van De
Eenvoudig maar prima hotel midden in het centrum! Toplocatie!
Dhr. A. Gras
Mechelen, gezellige stad. Het hotel ligt zeer gunstig, midden in het centrum. Prima hotel.
Mevr. M. Goos
GEWOON GOED. PROPERE KAMER

Kom gezellig logeren bij Den Grooten Wolsack! Het hotel huist in een prachtig pand aan de voet van de Sint-Romboutstoren in het oude centrum van Mechelen. Het werd door verscheidene patriciërsfamilies bewoond en ontleent zijn naam aan het feit dat het gebouw in de 15de en 16de eeuw werd gebruikt als stapelplaats voor wolbalen. Het is bij uitstek dé plek om de stad met haar pleinen en parkjes, kleine straatjes en steegjes, kerken en kapellen en leuke hippe winkels te verkennen.

Het hotel telt 22 charmante kamers, sommige met eeuwenoude balken die in het gerestaureerde pand bewaard zijn gebleven. Alle kamers hebben een houten vloer, een comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en thee faciliteiten, badkamer met douche, toilet en haardroger.

Beleef de ultieme minivakantie bij Den Grooten Wolsack!

Hotels in de buurt van Den Grooten Wolsack