Den Grooten Wolsack

Overnachting voor 2 + ontbijt in hartje Mechelen

Goed · 21 beoordelingen
Den Grooten Wolsack
Mechelen (110km)
Verkocht: 208
€149
€89
Boek nu voor €89

Voor 2 personen: overnachting in een classic kamer + ontbijt en late check-out of overnachting in een wellnesskamer + ontbijt, hoofdgerecht naar keuze en late check-out bij Den Grooten Wolsack in hartje Mechelen

  • Overnachting voor 2 in een classic kamer + ontbijt + late check-out vanaf €89
  • Overnachting voor 2 in een wellnesskamer met sauna en jacuzzi + ontbijt + late check-out + diner €260
  • Overnacht in een prachtig pand aan de voet van de Sint-Romboutstoren in hartje Mechelen
  • Classic kamer met comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten en meer
  • Slaap eventueel in de wellnesskamer met sauna en jacuzzi
  • Ontdek de pleinen, parkjes, straatjes, steegjes, restaurant en hippe winkels van deze mooie stad
  • Eventueel inclusief hoofdgerecht naar keuze voor ieder bij restaurant Steakhouse Angus Burger
  • Bekijk hier alvast het menu
  • Er wordt bij het ontbijt en het diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering
  • Parkeren is mogelijk bij Parking Indigo Kathedraal voor €17 per 24 uur

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting à €5,30 per kamer per nacht

Den Grooten Wolsack
Wollemarkt 16, 2800Mechelen
110 km van De kust
0 km van treinstation

+5

Zin om er met je geliefde of een vriend(in) even tussenuit te gaan? Ervaar de schoonheid van het mooie Mechelen tijdens je verblijf bij Den Grooten Wolsack! Dit prachtige pand ligt aan de voet van de Sint-Romboutstoren, op loopafstand van alle hippe winkels, restaurants en bezienswaardigheden.

Jullie verblijven in een classic kamer die van alle gemakken is voorzien, zoals een comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten en meer. Of slaap in de wellnesskamer met sauna en jacuzzi en kom helemaal tot rust! Kiezen jullie voor deze optie, dan mogen jullie ook aanschuiven bij restaurant Steakhouse Angus Burger voor een heerlijk hoofdgerecht naar keuze. Jullie kunnen de volgende ochtend nog iets langer blijven liggen want uitchecken hoeft pas om 12.00 uur. Geniet daarvoor nog van het heerlijke ontbijtbuffet. Beleef de perfecte minivakantie!

Diner

  • Black Angus steak
  • Varkenshaasje
  • Kipfilet
  • Gewokte groenten met rijst
Vleesgerechten worden geserveerd met pepersaus, champignonsaus, Provençaalse saus of bearnaisesaus, frietjes en sla

21 beoordelingen

Kom gezellig logeren bij Den Grooten Wolsack! Het hotel huist in een prachtig pand aan de voet van de Sint-Romboutstoren in het oude centrum van Mechelen. Het werd door verscheidene patriciërsfamilies bewoond en ontleent zijn naam aan het feit dat het gebouw in de 15de en 16de eeuw werd gebruikt als stapelplaats voor wolbalen. Het is bij uitstek dé plek om de stad met haar pleinen en parkjes, kleine straatjes en steegjes, kerken en kapellen en leuke hippe winkels te verkennen.

Het hotel telt 22 charmante kamers, sommige met eeuwenoude balken die in het gerestaureerde pand bewaard zijn gebleven. Alle kamers hebben een houten vloer, een comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en thee faciliteiten, badkamer met douche, toilet en haardroger.

Beleef de ultieme minivakantie bij Den Grooten Wolsack!

Boek nu voor €89

Hotels in de buurt van Den Grooten Wolsack