Den Grooten Wolsack

Nuit pour 2 + petit-déjeuner au coeur de Malines

7.3
Goed • 37 beoordelingen
Den Grooten Wolsack
Mechelen (110km)
Verkocht: 10
€149
€99
Boek nu voor €99

Pour 2 personnes : nuit dans une chambre classique + petit-déjeuner et check-out tardif ou nuit dans une chambre bien-être + petit-déjeuner, plat au choix et check-out tarif chez Den Grooten Wolsack au coeur de Malines

Overnachting voor 2 in een classic kamer + ontbijt + late check-out

31%

Verkocht: 4

€144
€99

Overnachting voor 2 in een wellnesskamer + ontbijt + late check-out + diner

18%

€342
€280

  • Multideal :
  • Nuit pour 2 dans une chambre classique + petit-déjeuner + check-out tardif à partir de 99 €
  • Nuit pour 2 dans une chambre bien-être avec sauna et jacuzzi + petit-déjeuner + check-out tardif + dîner 280 €
  • Un séjour pour 2 personnes dans un beau bâtiment au pied de la tour Saint-Rombaut au coeur de Malines
  • Vous passez la nuit dans une chambre classique avec un lit double confortable, une connexion WiFi gratuite, un plateau de courtoisie café et thé et bien plus
  • Ou optez pour la chambre bien-être avec un sauna et un jacuzzi
  • Explorez la belle ville de Malines avec ses places, parcs, petites ruelles, restaurants et magasins branchés
  • Profitez éventuellement d'un plat principal au choix au restaurant Steakhouse Angus Burger
  • Voir ici le menu
  • Voulez-vous rester plus longtemps ? Achetez alors plusieurs vouchers !
  • Parking gratuit
  • Le menu prend en compte les végétariens, besoins alimentaires et/ou allergies, veuillez l'indiquer lors de votre réservation
  • Parking possible au Parling Indigo Kathedraal pour 17 € par 24 heures

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 11.30 uur
  • Exclusief toeristenbelasting à €5,30 per kamer per nacht
  • Vragen over de deal? Bel: 0466 / 90 01 53 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Den Grooten Wolsack
Wollemarkt 16, 2800Mechelen
110 km van De kust

Zin om er met je geliefde of een vriend(in) even tussenuit te gaan? Ervaar de schoonheid van het mooie Mechelen tijdens je verblijf bij Den Grooten Wolsack! Dit prachtige pand ligt aan de voet van de Sint-Romboutstoren, op loopafstand van alle hippe winkels, restaurants en bezienswaardigheden.

Jullie verblijven in een classic kamer die van alle gemakken is voorzien, zoals een comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en theefaciliteiten en meer. Of slaap in de wellnesskamer met sauna en jacuzzi en kom helemaal tot rust! Kiezen jullie voor deze optie, dan mogen jullie ook aanschuiven bij restaurant Steakhouse Angus Burger voor een heerlijk hoofdgerecht naar keuze. Jullie kunnen de volgende ochtend nog iets langer blijven liggen want uitchecken hoeft pas om 11.30 uur. Geniet daarvoor nog van het heerlijke ontbijtbuffet. Beleef de perfecte minivakantie!

Diner

  • Black Angus steak
  • Varkenshaasje
  • Kipfilet
  • Gewokte groenten met rijst

Vleesgerechten worden geserveerd met pepersaus, champignonsaus, Provençaalse saus of bearnaisesaus, frietjes en sla

7.3
37 beoordelingen
Mevr. M. Lisdonk, Van De
Eenvoudig maar prima hotel midden in het centrum! Toplocatie!
Dhr. A. Gras
Mechelen, gezellige stad. Het hotel ligt zeer gunstig, midden in het centrum. Prima hotel.
Mevr. M. Goos
GEWOON GOED. PROPERE KAMER

Kom gezellig logeren bij Den Grooten Wolsack! Het hotel huist in een prachtig pand aan de voet van de Sint-Romboutstoren in het oude centrum van Mechelen. Het werd door verscheidene patriciërsfamilies bewoond en ontleent zijn naam aan het feit dat het gebouw in de 15de en 16de eeuw werd gebruikt als stapelplaats voor wolbalen. Het is bij uitstek dé plek om de stad met haar pleinen en parkjes, kleine straatjes en steegjes, kerken en kapellen en leuke hippe winkels te verkennen.

Het hotel telt 22 charmante kamers, sommige met eeuwenoude balken die in het gerestaureerde pand bewaard zijn gebleven. Alle kamers hebben een houten vloer, een comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en thee faciliteiten, badkamer met douche, toilet en haardroger.

Beleef de ultieme minivakantie bij Den Grooten Wolsack!

Boek nu voor €99

Hotels in de buurt van Den Grooten Wolsack