Ibis Chartres Ouest Lucé

Overnachting voor 2 + early check-in en late check-out + evt. ontbijt in Chartres

Ibis Chartres Ouest Lucé
Lucé (326km)
€82
€60

Voor 2 personen: fijne overnachting in Hotel Ibis Chartres Ouest Lucé met vroege check-in en late check-out en eventueel ontbijt in de prachtige Franse stad Chartres

Overnachting voor 2 + early check-in en late check-out

27% korting

€82
€60

Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in en late check-out

34% korting

€114
€75

  • Overnachting voor 2 + early check-in en late check-out €60
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in en late check-out vanaf €75
  • Aangename overnachting voor 2 nabij Chartres
  • Verblijf in dit gezellige hotel vlakbij een prachtige middeleeuwse stad
  • Het ideale verblijf met jouw partner of beste vriend(in)
  • Jullie verblijven in een standaard tweepersoonskamer voorzien van modern comfort
  • Je hebt ruim de tijd om de omgeving te verkennen door de early check-in én de late check-out
  • Eventueel inclusief zalig ontbijt
  • Ontdek de beroemde gotische kathedraal Notre Dame de Chartres of bezoek La Tanière, de eerste dierentuin van Frankrijk
  • Doe maar rustig aan: je mag tot 14.00 genieten van je kamer
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!
  • huisdieren voor een meerprijs van €5 per dier
  • driepersoonskamer voor een meerprijs (ter plekke te voldoen, prijzen variëren per periode, informeer hiervoor bij het hotel)

  • Inchecken vanaf 12.00 uur, uitchecken voor 14.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting à €1,65 p.p.p.n. (onder voorbehoud van wijzigingen in 2024)
  • Een bed bijplaatsen is niet mogelijk

Ibis Chartres Ouest Lucé
Impasse du Périgord 2, 28110 Lucé
326 km van De kust
272km van treinstation

Zin in een romantisch of toeristisch uitje voor 2? Kom dan langs bij het Ibis-hotel Chartres Ouest Lucé op steenworp afstand van de prachtige middeleeuwse stad Chartres in Frankrijk. Er wacht je een warm welkom! Jullie verblijven in een standaard tweepersoonskamer, uitgerust met heerlijk modern comfort.

De volgende ochtend worden jullie uitgerust wakker en schuiven jullie eventueel aan bij het ontbijtbuffet. Vol nieuwe energie trek je eropuit: verken bijvoorbeeld de prachtige stad. Met de early check-in en late check-out heb je alle tijd om te genieten! Breng bijvoorbeeld een bezoek aan de beroemde gotische kathedraal Notre-Dame de Chartres, de tuinen van het bisschoppelijk paleis of het prachtige landschap van vakwerkhuizen. Dat belooft een leuke vakantie te worden!

Standaard tweepersoonskamer

  • Comfortabel tweepersoonsbed
  • Privé badkamer
  • Airconditioning
  • Kantoor
  • TV met LED-scherm
  • Draadloos breedband internet

Ontdek het Ibis hotel Chartres Ouest Lucé, op steenworp afstand van de prachtige Franse stad Chartres. Dit hotel in eigentijdse stijl ligt op een ideale plek: vlakbij leuke winkeltjes, het centrum en dus ook de beroemde gotische kathedraal! Hier verblijf je in een comfortabele kamer, uitgerust met alles wat je nodig hebt. Zo heeft jouw kamer een snelle wifi-verbinding en diverse satellietpakketten.

Dit hotel telt 70 kamers, een gratis, grote en beveiligde parkeerplaats, groene ruimtes en speeltuinen voor kinderen. Honger na een lange dag? Schuif dan aan in het restaurant en laat je door de chef verwennen met huisgemaakte gerechten. Ook als je wil ontspannen met een drankje zit je hier goed. Geniet van een cocktail aan de bar of op het terras. Actief blijven is hier makkelijk. Maak gebruik van de volledig uitgeruste fitnessruimte! Daarnaast is er genoeg te doen en en zien in de omgeving. Bezoek bijvoorbeeld de eerste dierentuin van Frankrijk of plons in het zwembad Odyssée.

Het hele team van Ibis Chartres Ouest Lucé heet je van harte welkom!

Hotels in de buurt van Ibis Chartres Ouest Lucé