Voor 2 personen: overnachting(en) in een tweepersoonskamer, inclusief welkomstdrankje, ontbijt en toegang tot de sauna in de B&B Alex Factory aan de Opaalkust
Verkocht: 2
Verkocht: 8
Verkocht: 5
Ontdek de B&B Alex Factory. Deze gerenoveerde 19e-eeuwse boerderij bevindt zich in een prachtige, natuurrijke omgeving, gelegen in het hart van het natuurpark Caps et Marais d'Opale, op een steenworp van prachtige stranden, de beroemde kliffen van Cap Gris-Nez en Cap Blanc-Nez en op 10 minuten van Nausicaa. Je kunt hier gaan golfen of strandzeilen, of gewoon kiezen voor een ontspannende wandeling langs de kust. Deze B&B is de ideale plek voor een buitengewoon uitje.
De B&B heeft 2 suites en 5 tweepersoonskamers, evenals een wellnessruimte met een sauna. Elke kamer heeft een tweepersoonsbed, Wi-Fi-, een eigen badkamer en nog veel meer. B&B Alex Factory serveert ook een heerlijk ontbijt met verse, lokale, zelfgemaakte producten. Hier wordt je optimaal verwend.
Je bent van harte welkom bij B&B Alex Factory!