Aselager Mühle

Overnachting voor 2 + ontbijt in Neder-Saksen

9.8
Perfect • 15 beoordelingen
Aselager Mühle
Herzlake (363km)
Verkocht: 32
€197
€124

Voor 2 personen: overnachting in een comfort- of deluxe kamer inclusief ontbijt en welkomstdrankje in het idyllische Hotel Aselager Mühle

Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + welkomstdrankje

37% korting

Verkocht: 14

€197
€124

Overnachting voor 2 in een deluxe kamer + ontbijt + welkomstdrankje

40% korting

Verkocht: 18

€227
€136

  • Overnachting voor 2 in een comfortkamer + ontbijt + welkomstdrankje (aankomst: 7 dagen per week) €124
  • Overnachting voor 2 in een deluxe kamer + ontbijt + welkomstdrankje (aankomst: 7 dagen per week) €136
  • Geniet van een heerlijke overnachting midden in de natuur
  • Inclusief welkomstdrankje en ontbijt
  • Je verblijft in een comfortkamer of een deluxe kamer die van alle gemakken is voorzien
  • Dankzij de idyllische ligging is het hotel het perfecte startpunt voor wandel- of fietstochten door het groene Emsland
  • Zin in vermaak? Leef je uit in de evenementenhal met 2 bowlingbanen, airhockey, tafeltennis en nog veel meer
  • Of trek een paar baantjes in het grote binnenzwembad
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!

  • Inchecken tussen 14.00 en 23.00 uur, uitchecken tussen 06.00 en 11.00 uur
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Aselager Mühle
Zur Alten Mühle 12, 49770 Herzlake
363 km van De kust
19km van treinstation

Genieten van een heerlijk moment met z'n tweeën? Kom dan samen met je partner of beste vriend(in) naar het prachtige Hotel Aselage Mühle, midden in de natuur. Jullie worden hartelijk welkom geheten met een zalig welkomstdrankje bij aankomst.

Jullie overnachten in een comfort- of deluxe kamer voorzien van alles wat je nodig hebt. De volgende ochtend staat er een heerlijk Emsland ontbijtbuffet voor je klaar, zodat je je dag gelijk goed start. Zin om een paar baantjes te trekken? Dat is mogelijk! Plons in het binnenzwembad van het hotel en beleef sportief plezier. Het hotel ligt in het prachtige Emsland, midden in het groen, en is daarom een perfecte uitvalsbasis voor een fiets- of wandeltocht. Ook in het evenementenhal van het hotel zit je goed: beleef sport, spel en plezier met een potje tafeltennis, darts, airhockey en nog veel meer.

Comfortkamer

  • 25 m²
  • Badkamer met douche of bad
  • Mini-bar
  • Telefoon
  • Centrale verwarming
  • Kluisje
  • TV

Deluxe kamer

  • 30 m²
  • Badkamer met douche of bad
  • Mini-bar
  • Telefoon
  • Centrale verwarming
  • Kluisje
  • TV

9.8
15 beoordelingen
Mevr. J. Klaassen
Wij hebben top genoten. Mooie uitstraling en goed verzorgd
Dhr. B. Van Roozendaal
Prima hotel, uitgebreide wellness, schoon en lekker eten.
Mevr. M. Temmink
Een heel goed hotel en een super goede keuken. Een aanrader!

Maak kennis met het gezellige en idyllisch gelegen Hotel Aselager Mühle. Het hotel ligt midden in de natuur van het Emsland: een van de mooiste regio's van Nedersaksen. In en rond het hotel vind je alles wat je nodig hebt voor een aangenaam verblijf. De eigen evenementenhal van het hotel is de plek voor een potje bowlen, tafeltennis, airhockey of meer. Zin in een frisse duik? Geen probleem, want het hotel heeft een groot binnenzwembad.

Als je liever ontspant in de natuur, is het hotel het perfecte startpunt voor geweldige wandel- of fietstochten. Verken het idyllische Emsland en de kenmerkende natuur. Na een actieve dag krijg je vast trek: geniet in het restaurant van regionale en internationale gerechten. In de onlangs gerenoveerde lounge met open haard ben je welkom voor een drankje om je dag af te sluiten.

De Aselager Mühle kijkt uit naar je komst!

Hotels in de buurt van Aselager Mühle