Restinn Medemblik

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt nabij het IJsselmeer

Restinn Medemblik
Wieringerwerf (228km)
Verkocht: 47
€127
€79
Boek nu voor €79

Voor 2 personen: 1, 2, 3 of 4 overnachtingen inclusief ontbijt in een prachtig huisje bij Restinn Medemblik, ga er samen tussenuit in een natuurrijke omgeving

Overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: ma t/m do + zo)

38%

Verkocht: 24

€127
€79

2 overnachtingen (weekend) voor 2 + ontbijt (aankomst: vr)

40%

Verkocht: 17

€263
€159

3 overnachtingen (lang weekend) voor 2 + ontbijt (aankomst: vr)

27%

Verkocht: 2

€326
€238

4 overnachtingen (midweek) voor 2 + ontbijt (aankomst: ma)

34%

Verkocht: 4

€452
€299

  • Overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: ma t/m do + zo) €79
  • 2 overnachtingen (weekend) voor 2 + ontbijt (aankomst: vr) €159
  • 3 overnachtingen (lang weekend) voor 2 + ontbijt (aankomst: vr) €238
  • 4 overnachtingen (midweek) voor 2 + ontbijt (aankomst: ma) €299
  • Beleef een heerlijke minivakantie op een prachtige locatie nabij het IJsselmeerstadje Medemblik
  • Je overnacht in een uniek huisje op een rustige plek in de natuur
  • Ga voor 1, 2, 3 of maar liefst 4 overnachtingen
  • Het ontbijt wordt in de avond na inchecken bij je gebracht door de lokale traiteur
  • Het huisje is van alle gemakken voorzien, zoals tv, thee- en koffievoorzieningen en gratis wifi
  • Inclusief bed- en badlinnen
  • Er is in de omgeving voor iedereen wat te beleven
  • Ontdek de prachtige omgeving met de fiets, bezoek het historische centrum van Enkhuizen of Hoorn óf ga een dagje naar de zee
  • Perfect om van te genieten met je partner, beste vriend(in) of een familielid
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering (een veganistisch of glutenvrij ontbijt is mogelijk tegen een meerprijs)
  • Extra: huisdieren welkom tegen een meerprijs van €10 per nacht per huisdier (ter plekke te voldoen)

  • Inchecken tussen 14.30 en 19.00 uur, uitchecken voor 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,85 per persoon, per nacht

Restinn Medemblik
Zuiderkwelweg 2, 1771 SGWieringerwerf
228 km van De kust
11 km van treinstation

+6

Bij Restinn Medemblik kun je er even lekker tussenuit. Je vind hier luxe hotelhuisjes midden in het landschap op een stille weg zonder verdere bebouwing. Hierdoor ben je echt helemaal op jezelf. Vanaf je terras spot je allerlei weidevogels: kieviten, maar ook de grutto, tureluur en kiekendief zijn hier gewoon te zien. En daarboven dartelen de zwaluwen. Een prachtig uitzicht waarbij je helemaal tot jezelf komt.

Restinn Medemblik is daarnaast ook een prima startpunt voor een fiets- of wandeltocht, maar ook om ultiem te relaxen in en rond je hotelhuisje. Op een steenworp afstand ligt het IJsselmeerstadje Medemblik en ook Enkhuizen en Hoorn liggen vlakbij. Lopend of op de fiets voeg je makkelijk in op de route over de Westfriese Omringdijk: goed voor heerlijke etappes langs grasland en maïs, in het voorjaar kleurige tulpenvelden. En om lekker uit te waaien ben je in een halfuur op het Noordzeestrand. De perfecte bestemming voor een heerlijke minivakantie.

Je bent van harte welkom bij Restinn Medemblik!

Boek nu voor €79

Hotels in de buurt van Restinn Medemblik