B&B De Posthoorn

Overnachting voor 2 + ontbijt + bubbels in hartje Hoorn

9.5
Perfect • 56 beoordelingen
B&B De Posthoorn
Hoorn (215km)
Verkocht: 41
€219
€119

Voor 2 personen: compleet verzorgde overnachting in een deluxe kamer bij B&B De Posthoorn in het centrum van Hoorn: inclusief ontbijt, fles bubbels en late check-out

  • Voor 2 personen: overnachting in een deluxe kamer
  • Jullie starten de dag met een verrukkelijk ontbijt
  • Jullie verblijf is helemaal compleet met een heerlijke fles bubbels
  • Extra laat uitchecken tot 13.30 uur!
  • De kamer is van alle gemakken voorzien zoals een haardroger, ventilator en WiFi
  • Toplocatie in het centrum van Hoorn
  • Perfect voor een geweldig uitje met je geliefde of beste vriend(in)
  • Ontdek de prachtige binnenstad van Hoorn
  • Fietsen kunnen worden gestald in een privéfietsenstalling
  • Het is mogelijk om elektrische fietsen op te laden

  • je kunt tot 48 uur van tevoren je voucher gratis annuleren of wijzigen
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,65 per persoon per nacht (te voldoen bij aankomst)
  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken tot 13.30 uur (late check-out)

B&B De Posthoorn
Breed 23, 1621 KA Hoorn
215 km van De kust

9.5
56 beoordelingen
Mevr. C. De Kruif
Fijne b&b midden in het centrum van het gezellige Hoorn. Vriendelijke gastvrouw die ons voorzag van een heerlijk ontbijt. Prima kamer met voor ons in ieder geval 2 verbeterpuntjes: We misten nachtkastjes naast het bed, hierdoor moest je je spulletjes op de grond neerleggen, en de shutters lieten echt zoveel licht door dat we heeel vroeg wakker waren...maar verder zeker een aanrader en voor herhaling vatbaar!!
Dhr. M. Van Cappelle
Goed geregeld, goede matrassen, goed ontbijt. Vriendelijk en correct.
Mevr. C. Teunissen
supergezellige B&B, leuke en spontane gastvrouw en n superontbijt!!!! bedankt en tot de volgende keer,.

B&B De Posthoorn is gevestigd in hartje Hoorn. Het IJsselmeer, de leukste winkelstraten en de gezelligste eet- en drinkgelegenheden liggen op een steenworp afstand. Het prachtige Hoorn staat bekend om het historische centrum. Tijdens een mooie wandeling op ontdekking in dit knusse stadje is dan ook zeker een aanrader.

De kamers bij B&B De Posthoorn zijn van alle gemakken voorzien zoals een haardroger, ventilator en WiFi. Er wordt dagelijks gezorgd voor de krant en een heerlijk ontbijt én lunchpakket. Je fiets kan je eventueel kwijt in de privéfietsenstalling en elektrische fietsen kunnen worden opgeladen. Het zal je aan niets ontbreken tijdens je verblijf bij B&B De Posthoorn!

Je bent van harte welkom bij B&B De Posthoorn!

Hotels in de buurt van B&B De Posthoorn