Ibis Styles Tübingen

2 of 3 overnachtingen voor 2 + ontbijt in Tübingen

Ibis Styles Tübingen
Tübingen (532km)
€303
€198

Voor 2 personen: geniet van 2 of 3 heerlijke overnachtingen inclusief ontbijt in het Ibis Styles Tübingen in het centrum van Tübingen

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt

35% korting

€303
€198

3 overnachtingen voor 2 + ontbijt

35% korting

€455
€297

  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt €198
  • 3 overnachtingen voor 2 + ontbijt €297
  • Inclusief uitgebreid ontbijt
  • Je verblijft in een tweepersoonskamer met badkamer met douche en toilet, flatscreen-tv, kluisje en nog veel meer
  • Water, koffie en thee zijn altijd gratis beschikbaar in de lobby
  • Ontdek alle mooie plekjes die de jonge universiteitsstad te bieden heeft
  • Wandel door de charmante oude stad, bewonder de oude vakwerkhuizen, geniet van een maaltijd in een restaurant op het marktplein of verken het fantastische kasteel van Hohentübingen
  • Maak magisch mooie foto's aan het Neckarfront en geniet van het uitzicht
  • Bij mooi weer kun je er zelfs een boottochtje maken
  • Of breng een bezoek aan Stuttgart, op slechts 40 minuten rijden met de auto
  • Geniet van de rust en de verscheidenheid aan planten in de botanische tuin
  • Geniet van de perfecte korte vakantie voor twee en ontsnap aan de stress van alledag

Ibis Styles Tübingen
Friedrichstraße 20, 72070 Tübingen
532 km van De kust

Geniet samen met je favoriete metgezel van twee of drie ontspannen nachten in het Ibis Styles Tübingen. Het hotel ligt aan de Blauwe Brug en op slechts 10 minuten van het centraal station. Je bent binnen een paar minuten in het stadscentrum. Je verblijft in een tweepersoonskamer die niets te wensen overlaat.

Gratis water, koffie en thee zijn verkrijgbaar in de lobby van het hotel. Na een ontspannen nacht wacht er de volgende ochtend een heerlijk ontbijt op je om energie op te doen voor de dag. Ga op pad en verken de charme van Tübingen. Bewonder de prachtige vakwerkhuizen van de stad en het marktplein, wandel door de steegjes van de mooie oude stad of breng een bezoek aan het kasteel Hohentübingen. Maak magisch mooie foto's aan de Neckar en geniet van het uitzicht. Je zult hier veel leuke plekjes ontdekken!

Tweepersoonskamer

  • Comfortabel tweepersoonsbed
  • Badkamer met douche en toilet
  • Luchtkoeling
  • Kluis

Het Ibis Styles Tübingen is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Tübingen. Het heeft 126 moderne en gezellige kamers en een hotelrestaurant, The Public, waar je kunt genieten van heerlijke maaltijden of een drankje. Dankzij de centrale ligging, aan de Blauwe Brug en op slechts 10 minuten lopen van het centraal station, is het hotel een prima uitgangspunt om de stad te verkennen.

Ga op pad en verken alle mooie plekjes die de jonge universiteitsstad te bieden heeft. Te voet ben je in een paar minuten in het centrum van de stad. Wandel door de charmante oude stad, bewonder de oude vakwerkhuizen en geniet van het prachtige uitzicht op de historische rivier de Neckar. Bij mooi weer kun je er zelfs een boottochtje maken. Ontdek het nu zelf!

Bij Ibis Styles ben je in het hart van Tübingen!

Hotels in de buurt van Ibis Styles Tübingen