Ibis Leuven Heverlee

Overnachting voor 2 + ontbijt in Leuven Heverlee

8.8
Uitstekend • 12 beoordelingen
Ibis Leuven Heverlee
Leuven (127km)
Verkocht: 92
€106
€89

Voor 2 personen: 1 overnachting, inclusief uitgebreid ontbijtbuffet bij hotel ibis Leuven Heverlee: ervaar de prachtige natuur én het historische centrum van Leuven

  • 1 overnachting voor 2 personen in Leuven
  • Inclusief uitgebreid ontbijtbuffet
  • Jullie verblijven in een standard room, voorzien van Sweet Bed by ibis bedding, functionele badkamer én gratis wifi
  • Prachtig gelegen op loopafstand van de natuur van Heverlee
  • Bezoek bijvoorbeeld het bos van Heverlee of het Arenbergkasteel
  • Of ontdek de Sint-Pieterskerk, de Abdij Keizersberg en meer in het historische centrum van Leuven
  • Ideal voor een romantische wandeling of een tripje naar het winkelhart
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Beleef de perfecte mini-vakantie samen met je geliefde of goede vriend(in)!

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur
  • Toeristenbelasting: €3,50 per persoon (per nacht)

Ibis Leuven Heverlee
Sint-Jansbergsesteenweg 405, 3001 Leuven
127 km van De kust
2km van treinstation

8.8
12 beoordelingen
Dhr. J. Rom
Stille en rustige kamer, ondanks ligging aan autostrade hoor je niets van de auto’s. Vriendelijk personeel.
I.
Mevr. I. Vos
goed bevallen
Mevr. A. Beurskens
Goed hotel om te verblijven tijdens je bezoek aan Leuven of als je op doorreis bent.

Het 3-sterrenhotel, Ibis Leuven Heverlee, biedt de ideale accommodatie voor een nachtje of weekendje weg met familie óf voor zakelijke reizigers. Het hotel bevindt zich naast de snelweg A3/E40 van Luik naar Brussel en is goed bereikbaar zowel per auto als per trein. Het prachtige, historische centrum van Leuven bevindt zich op een afstand van 8 km. Alle 48 kamers van het hotel zijn rookvrij en voorzien van airconditioning en multimedia-tv.

Het bos van Heverlee grenst direct aan Ibis Leuven Heverlee, waardoor je volop mogelijkheden hebt voor romantische wandelingen of picknicks. Bovendien is het Arenbergkasteel op loopafstand van het hotel te vinden. Je kan ook het historische centrum van Leuven verkennen, waar je bezienswaardigheden zoals het gotische stadhuis, het M - Museum Leuven, de Sint-Pieterskerk en de Abdij Keizersberg kan bewonderen. Voor winkelliefhebbers biedt het winkelhart van Leuven een gevarieerde selectie aan winkels in straten zoals de Diestsestraat, de Brusselsestraat en de Bondgenotenlaan.

Tot snel bij Ibis Leuven Heverlee!

Hotels in de buurt van Ibis Leuven Heverlee