Fletcher Landgoed Hotel Renesse

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht in Renesse

9.7
Perfect • 19 beoordelingen
Renesse (82km)
€121
€95

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachting(en) midden in het prachtige natuurgebied Landgoed Moermond bij Fletcher Landgoed Hotel Renesse, inclusief ontbijt en hoofdgerecht naar keuze bij dag van aankomst

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + hoofdgerecht vanaf €95
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + hoofdgerecht op dag van aankomst vanaf €150
  • 1 of 2 overnachting(en) voor 2 personen inclusief uitgebreid ontbijt en hoofdgerecht naar keuze midden in Landgoed Moermond in Renesse
  • Verblijf in een comfortabele 2-persoonskamer welke van alle gemakken is voorzien
  • Inclusief heerlijk ontbijt én een hoofdgerecht naar keuze op de dag van aankomst
  • De ligging van het hotel is nabij het 17e-eeuwse Slot Moermond en de Zeeuwse kust
  • Perfect te combineren met een prachtige strand- of natuurwandeling
  • Ga er lekker tussenuit samen met je geliefde of een vriend(in)
  • Beleef de ultieme minivakantie!
  • Wil je langer verblijven? Koop dan meerdere vouchers

  • Exclusief toeristenbelasting à €3 per persoon, per nacht

Stoofwekken 5, 4325 BC Renesse
82 km van De kust
26km van treinstation

Zin om er even tussenuit te gaan samen met je geliefde of beste vriend(in)? Kom dan naar Fletcher Landgoed Hotel Renesse midden in het prachtige natuurgebied Landgoed Moermond. Bij dit schitterende hotel verblijf je in een comfortabele 2-persoonskamer welke van alle gemakken is voorzien. De kamer is sfeervol ingericht en is voorzien van flatscreen-tv, gratis wifi én een eigen badkamer. Jullie hebben de keuze uit 1 of 2 overnachting(en).

Op de dag van aankomst genieten jullie van een heerlijk hoofdgerecht naar keuze. In de ochtend schuiven jullie aan voor een compleet ontbijt. De ligging van het hotel in deze adembenemende omgeving, nabij het 17e-eeuwse Slot Moermond en de Zeeuwse kust, is perfect voor ontspannende strand- of natuurwandelingen. Alles voor een fantastisch verblijf!

Hoofdgerecht naar keuze

  • Bloemkool pie
    bladerdeegtaartje met romige vulling van bloemkool en Remeker kaas
    geserveerd met warme groenten, salade en aardappelen
  • Fletcher burger (ook vega mogelijk)
    100% runderburger op een burger bun met cheddar, zoetzure ui, little
    gem en tomatenketchup geserveerd met frites, extra met spek (+ €0,50) of een gebakken ei (+ €1,50)
  • Saté
    zachtgegaarde gemarineerde kipfilet met gefrituurde uitjes, kroepoek en
    atjar, geserveerd met frites
  • Fish & chips
    lekkerbek met knapperige korst met gegrilde citroen en ravigottesaus
    geserveerd met frites
  • Spaghetti bolognese
    spaghetti met bolognesesaus, Grana Padano en rucola

9.7
19 beoordelingen
Dhr. J. Govaerts
Dhr. R. Verschoor
I.
Mevr. I. Van Kilsdonk

Midden in het prachtige beschermd natuurgebied Landgoed Moermond bevindt zich het sfeervolle Fletcher Landgoed Hotel Renesse. Ontspan te midden van de adembenemende omgeving, dichtbij het 17e-eeuwse Slot Moermond en de Zeeuwse kust. Ideaal voor heerlijke strand- of natuurwandelingen.

Het hotel beschikt over diverse comfortabele kamertypes die van alle gemakken zijn voorzien. In de authentieke Orangerie neem je plaats in het restaurant en geniet je van heerlijke à la carte gerechten, met passie bereid door de chef-kok. Daarnaast beschikt het hotel over acht multifunctionele vergaderzalen voor zakelijke bijeenkomsten. Ontspanning vind je op de jeu-de-boulesbaan, en op zonnige dagen kun je gebruikmaken van de e-bikeverhuur om de prachtige natuurlijke omgeving te verkennen.

Kom heerlijk tot rust en geniet van een verblijf bij Fletcher Landgoed Hotel Renesse!

Hotels in de buurt van Fletcher Landgoed Hotel Renesse