Voor 2 personen: 1 of 2 overnachting(en) midden in het prachtige natuurgebied Landgoed Moermond bij Fletcher Landgoed Hotel Renesse, inclusief ontbijt en hoofdgerecht naar keuze bij dag van aankomst
Zin om er even tussenuit te gaan samen met je geliefde of beste vriend(in)? Kom dan naar Fletcher Landgoed Hotel Renesse midden in het prachtige natuurgebied Landgoed Moermond. Bij dit schitterende hotel verblijf je in een comfortabele 2-persoonskamer welke van alle gemakken is voorzien. De kamer is sfeervol ingericht en is voorzien van flatscreen-tv, gratis wifi én een eigen badkamer. Jullie hebben de keuze uit 1 of 2 overnachting(en).
Op de dag van aankomst genieten jullie van een heerlijk hoofdgerecht naar keuze. In de ochtend schuiven jullie aan voor een compleet ontbijt. De ligging van het hotel in deze adembenemende omgeving, nabij het 17e-eeuwse Slot Moermond en de Zeeuwse kust, is perfect voor ontspannende strand- of natuurwandelingen. Alles voor een fantastisch verblijf!
Hoofdgerecht naar keuze
Midden in het prachtige beschermd natuurgebied Landgoed Moermond bevindt zich het sfeervolle Fletcher Landgoed Hotel Renesse. Ontspan te midden van de adembenemende omgeving, dichtbij het 17e-eeuwse Slot Moermond en de Zeeuwse kust. Ideaal voor heerlijke strand- of natuurwandelingen.
Het hotel beschikt over diverse comfortabele kamertypes die van alle gemakken zijn voorzien. In de authentieke Orangerie neem je plaats in het restaurant en geniet je van heerlijke à la carte gerechten, met passie bereid door de chef-kok. Daarnaast beschikt het hotel over acht multifunctionele vergaderzalen voor zakelijke bijeenkomsten. Ontspanning vind je op de jeu-de-boulesbaan, en op zonnige dagen kun je gebruikmaken van de e-bikeverhuur om de prachtige natuurlijke omgeving te verkennen.
Kom heerlijk tot rust en geniet van een verblijf bij Fletcher Landgoed Hotel Renesse!