7Hotel&Spa

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + Spa nabij Strasbourg

7Hotel&Spa
Illkirch-Graffenstaden (456km)
€161
€114

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen in een superior kamer met ontbijt, welkomstdrankje, toegang tot de Spa (2 uur) en eventueel een 3-gangendiner in het 7Hotel&Spa nabij Straatsburg

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + Spa (2u) vanaf €114
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + Spa (2u) + 3-gangendiner vanaf €174
  • 2 nachten voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + Spa (2u) vanaf €204
  • Geniet van 1 of 2 prachtige nachten in de buurt van Straatsburg
  • Inclusief een welkomstdrankje, ontbijt en 2 uur toegang tot de spa
  • Breid je verblijf uit met een heerlijk 3-gangendiner, waarvan het menu varieert afhankelijk van het seizoen: je proeft altijd iets nieuws
  • Je verblijft in een comfortabele superior kamer met alle comfort van thuis
  • Hier vind je de perfecte combinatie van ontspanning en sightseeing in de stad
  • In slechts 30 minuten sta je in hartje Straatsburg
  • Ontdek de indrukwekkende kathedraal Notre-Dame in Straatsburg of geniet van Franse romantiek in de wijk Petite France
  • Behoefte aan rust? Ontspan in de spa, met hamam, sauna en nog veel meer
  • Optioneel:
  • Kinderen jonger dan 2 jaar zijn gratis welkom (bij reservering doorgeven)
  • Kinderen vanaf 3 jaar zijn welkom tegen een toeslag (bij reservering doorgeven en ter plaatse betalen)
  • Huisdieren zijn toegestaan tegen betaling van een toeslag (bij reservering doorgeven)

  • Aankomst vanaf 14.00 uur, vertrek voor 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,42 p.p.p.n

7Hotel&Spa
Boulevard Sébastien Brant 550, 67400 Illkirch-Graffenstaden
456 km van De kust
7km van treinstation

Ben je op zoek naar de perfecte plek om te ontspannen en de prachtige stad Straatsburg te verkennen? Dan ben je bij 7Hotel&Spa aan het juiste adres. Breng 1 of 2 nachten door met je geliefde in een superior kamer met alle voorzieningen.

Je verblijf begint in stijl met een heerlijk welkomstdrankje. Proost op dit onvergetelijke moment! Na een ontspannen nachtrust word je de volgende ochtend wakker met een stevig ontbijt om de dag goed te beginnen. Geniet twee uur in de Spa van het hotel of verken de omgeving. Straatsburg bereik je in slechts 30 minuten met het openbaar vervoer. Het is de perfecte combinatie van ontspanning en een bezoek aan de stad!

Superior kamer

  • 18m²
  • Queensize bed
  • Thee- en koffiefaciliteiten
  • Kluis
  • Lichaamsverzorgingsproducten
  • Kledingkast
  • Badkamer met bad

Spa (2 uur)

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Sanarium
  • Zintuigenpad
  • Ontspanningsruimte

3-gangendiner (voorbeeldmenu)

Voorgerecht

  • Huisgemaakte eendenlever
    met vruchtenchutney
  • Gourmet salade
    met eendenborst, zalm & ganzenlever
  • Huisgemaakte gerookte mozzarela di buffala
    met rucola en rosso pesto

Hoofdgerecht

  • Supreme van gevogelte
    met savagninsaus
  • Blauwe hamburger
    Frans rundvlees, spek, blauwe kaas en uien
  • Risotto van het moment
    laat je verrassen
  • Kalfsfilet
    geserveerd met warme kaas, gekookte ham en champignonsaus

Nagerecht

  • Appel en karamel zandkoekje
    soort tatin
  • Coupe tropical
    met vers fruit en exotische sorbets
  • 72% chocolade coulant
    met huisgemaakt ijs

Bovenstaand menu is een voorbeeldmenu en wisselt regelmatig op basis van dagverse ingrediënten en seizoensproducten

Wacht niet langer om kennis te maken met het aangename 7Hotel&Spa in de buurt van Straatsburg. Meer dan zomaar een hotel, je vindt er puur comfort en vriendelijk personeel dat er alles aan zal doen om je een aangenaam en onvergetelijk verblijf te bezorgen, een idyllische omgeving, een prachtige Spa-ruimte waar je heerlijk kunt ontspannen en nog veel meer.

Het hotel heeft 6 verschillende kamertypes. Of je nu met z'n tweeën of als onderdeel van een zakenreis de prachtige Elzas wilt ontdekken, je vindt hier accommodatie die aan je wensen voldoet. Het hotel heeft ook 7 vergaderzalen, een bar en een uitstekend restaurant. Laat je verleiden en geniet van een uitzonderlijk verblijf!

Je bent van harte welkom bij 7Hotel&Spa!

Hotels in de buurt van 7Hotel&Spa