Kasteel Doenrade

9.1
377 beoordelingen
Mevr. S. Roose
Dhr. J. Oudgaarden
was weer super, lekkere geslapen en goed ontbijtbuffet. top
Mevr. R. Broers
Nà Corona probeert men hier de zaak weer goed op te pakken. Alhoewel er nog wel wat moet gebeuren om dit vol te houden, goed personeel, heeft dit hotel zeker potentie. We hebben een leuk verblijf gehad en heerlijk gedineerd! Ook heel aardige hard werkende mensen bij diner. Doen er alles aan om mensen het naar de zin te maken.

Kasteel Doenrade
Limpensweg 20, 6439 BE, Doenrade
3km van treinstation

Een unieke plek voor jong en oud, dat is Kasteel Doenrade. Dit prachtige kasteel ligt verscholen in een prachtige landelijke omgeving tussen de Limburgse bossen en landerijen. Een plek waar je dan ook diverse fiets- en wandeltochten kunt maken en kunt genieten van het Limburgse landschap. Bovendien is Doenrade het unieke decor voor een romantisch weekendje weg, een inspirerende zakelijke bijeenkomst of een droombruiloft!

Je bent van harte welkom op Kasteel Doenrade!