Vienna House by Wyndham MQ Kronberg

1 of 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + late check-out nabij Frankfurt

Kronberg im Taunus (409km)
€182
€119

Voor 2 personen: 1 of 2 ontspannende overnachtingen met ontbijt, late check-out, fles water en gratis parkeren bij Vienna House by Wyndham MQ Kronberg bij Frankfurt

1 overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + parkeerplaats

35% korting

€182
€119

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + late check-out + parkeerplaats

29% korting

€335
€238

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + parkeerplaats €119
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + late check-out + parkeerplaats €238
  • Geniet van 1 of 2 heerlijke nachten voor 2 in Kronberg, vlakbij Frankfurt
  • Inclusief dagelijks ontbijt, een fles water op je kamer en late check-out (tot 14:00 uur)
  • Je overnacht in een gezellige superior tweepersoonskamer met alle voorzieningen
  • Dankzij de ligging perfect voor een onvergetelijke stedentrip
  • Ontdek de oude binnenstad van Frankfurt, op ongeveer 20 minuten met het openbaar vervoer
  • Bezoek bezienswaardigheden zoals het Städel Museum en het Goethe Huis
  • Bezoek kasteel Kronberg, waarvan de oorsprong teruggaat tot de hoge middeleeuwen, of bekijk de 1.600 dieren van 200 soorten in Opel Zoo
  • Je kunt ook een prachtige wandeling maken naar de Großer Feldberg
  • Het perfecte uitje met je partner of vriend(in)

  • Inchecken tussen 15.00 en 23.30 uur, uitchecken tot 14.00 uur

Bahnhofstraße 38, 61476 Kronberg im Taunus
409 km van De kust

Pak je favoriete metgezel en geniet van een heerlijke tijd in Vienna House by Wyndham MQ Kronberg! Je verblijft 1 of 2 nachten in een gezellige superior tweepersoonskamer met alle voorzieningen die je nodig hebt. Je ontvangt ook een fles water op je kamer bij aankomst.

Na een ontspannen nacht wacht je de volgende ochtend een heerlijk ontbijt. Ga verfrist op pad en verken de oude binnenstad van Frankfurt tijdens een dagje winkelen, die je met het openbaar vervoer in ongeveer 20 minuten kunt bereiken. Bezoek bijvoorbeeld Kasteel Kronberg, dat dateert uit de hoge middeleeuwen, of de Opel Zoo met 1.600 dieren uit 200 diersoorten. Kunst- en geschiedenisliefhebbers kunnen galerieën en musea ontdekken, zoals het Museum van de Schilderskolonie Kronberg. Dankzij de late check-out (tot 14:00 uur) hoef je je niet te haasten en kun je het rustig aan doen. Dit wordt gegarandeerd een onvergetelijke mini-vakantie!

Hotel arrangement

  • 1 of 2 nachten
  • Dagelijks ontbijt
  • Late check-out tot 14:00
  • Fles water op de kamer
  • Gratis parkeerplaats

Superior tweepersoonskamer

  • Knus tweepersoonsbed
  • Badkamer met WC en douche
  • Koffie- en theestation
  • airconditioning
  • minibar
  • Kluis

Het Vienna House by Wyndham MQ Kronberg is een charmant hotel in het hart van het pittoreske stadje Kronberg im Taunus. Deze idyllische locatie combineert de voordelen van een rustige omgeving met de nabijheid van de bruisende metropool Frankfurt. Het hotel zelf onderscheidt zich door zijn elegante stijl en eersteklas service. De smaakvol ingerichte kamers en suites bieden een comfortabel toevluchtsoord. Moderne faciliteiten en warme gastvrijheid zorgen voor een aangenaam verblijf.

De omgeving van dit rookvrije hotel nodigt uit tot verkennen. De stad Kronberg betovert met zijn historische oude binnenstad met charmante vakwerkhuizen en het imposante kasteel Kronberg. Het omliggende platteland biedt ook volop mogelijkheden voor wandelingen en trektochten in de Taunus.

Het Vienna House by Wyndham MQ Kronberg kijkt uit naar je bezoek!

Hotels in de buurt van Vienna House by Wyndham MQ Kronberg