Hotel 't Peperhuys

Overnachting voor 2 + ontbijt + bubbels + evt. Efteling

9.1
Perfect • 28 beoordelingen
Hotel 't Peperhuys
Kaatsheuvel (154km)
Verkocht: 355
€202
€109

Voor 2 personen: overnachting inclusief ontbijt, early check-in en een flesje bubbels bij Hotel 't Peperhuys: eventueel met e-chopperhuur of 2 tickets voor de Efteling

Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in + flesje bubbels

46% korting

Verkocht: 36

€202
€109

Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in + flesje bubbels + e-chopperhuur (4 uur)

47% korting

Verkocht: 3

€280
€149

Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in + flesje bubbels + 2 tickets voor de Efteling

39% korting

Verkocht: 316

€292
€178

  • Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in + flesje bubbels €109
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in + flesje bubbels + e-chopperhuur (4 uur) €149
  • Overnachting voor 2 + ontbijt + early check-in + flesje bubbels + 2 tickets voor de Efteling €178
  • Jullie verblijven in een luxe tweepersoonskamer met alle benodigde faciliteiten
  • Met bijvoorbeeld badkamer met inloopdouche, Smart-tv met Netflix, koelkast en meer
  • Verken eventueel de omgeving met 4 uur lang e-chopperhuur
  • Of beleef een fantastische dag in de Efteling
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!
  • Ook geldig in het weekend
  • Gratis parkeren bij het hotel
  • Beleef een geweldige minivakantie!

  • Inchecken vanaf 13.00, uitchecken tot 11.00
  • Exclusief toeristenbelasting van:
  • 2023: €3 p.p.p.n.
  • 2024: €3,50 p.p.p.n.
  • Bij de optie met Efteling-tickets geldt in het weekend een toeslag van €6 en in de vakanties een toeslag van €8
  • Je krijgt de tickets voor de Efteling op de dag van vertrek
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Hotel 't Peperhuys
Peperstraat 8, 5171 EC Kaatsheuvel
154 km van De kust
10km van treinstation

Een romantisch nachtje weg? Hotel 't Peperhuys biedt de perfecte setting. Jullie overnachten namelijk in een luxe en sfeervolle tweepersoonskamer inclusief early check-in en een heerlijk flesje bubbels. In de ochtend genieten jullie van een uitgebreid ontbijt, zodat jullie zonder zorgen op pad kunnen.

Wil je je verblijf nog onvergetelijker maken? Breid het dan uit met e-chopperhuur van 4 uur lang en verken de prachtige omgeving van Kaatsheuvel. Of ga voor een fantastisch dagje in de Efteling met zijn tweetjes en maak de mooiste herinneringen. Jullie beleven gegarandeerd een geweldige tijd!

Luxe tweepersoonskamer

  • Extra lang tweepersoonsbed
  • Badkamer met inloopdouche
  • Full HD Smart-tv met Netflix (eigen account nodig)
  • Oplaadstations voor mobiele apparaten
  • Koelkast
  • Airconditioning
  • Verduisterende gordijnen

9.1
28 beoordelingen
Dhr. J. Fakkeldij
Was super ga zo weer terug
Mevr. C. Van Den Bergh
Voor mij een aanrader,alles was tiptop !
Mevr. S. Van Maaswaal
inchecken zonder contact is wel handig maar ook een beetje onpersoonlijk. verder prima hotel, lekker bed en geweldig ontbijtje

Ontdek 't Peperhuys, een nieuw en charmant hotel op slechts 15 minuten lopen van de Efteling. Met zeven prachtige kamers en een modern, rustgevend interieur biedt het hotel comfort en stijl. Enkele van de kamers zijn familiekamers, waar je met 6 personen kan verblijven. Ideaal voor het hele gezin.

Niet alleen is dit sfeervolle hotel ideaal voor Efteling-bezoekers, maar ook gunstig gelegen nabij het schitterende Nationaal Park Loonse en Drunense Duinen en de historische vestingstad Heusden. Geniet van Brabants mooiste en beste bij 't Peperhuys.

Jij bent van harte welkom bij Hotel 't Peperhuys!

Hotels in de buurt van Hotel 't Peperhuys