Vakantiehoeve en Bistro Simplevei

8.8
Uitstekend • 469 beoordelingen

8.8
469 beoordelingen
W.
Dhr. W. Havenith
N.
Dhr. N. Salden
Mevr. L. Loenders

Vakantiehoeve Simplevei is de perfecte uitvalsbasis om in alle rust te genieten van het mooie Limburg. De bed & breakfast ligt in Simpelveld, op de grens van het glooiende Heuvelland en de prachtige omgeving van Valkenburg en Parkstad Heerlen. Perfect als startpunt voor een mooie wandeling of fietstocht, of bezoekje aan Maastricht, Aken, Valkenburg of Heerlen.

De uit kunradersteen gebouwde boerderij uit 1708 biedt alles voor een comfortabel verblijf. Zo is er wifi aanwezig en is er de mogelijkheid te genieten van een heerlijk ontbijt, een lekkere kop koffie, een heerlijk hapje eten of een speciaalbiertje of goed glas wijn. Ook kun je een fiets, e-bike of scooter huren om de omgeving mee te verkennen. Alles voor een heerlijke minivakantie in eigen land.

Je bent van harte welkom bij Vakantiehoeve Simplevei!

Hiernaast zie je de openingstijden van de bistro.