The Manor Amsterdam

9.7
174 beoordelingen
Mevr. B. Panday
Het was prima, het ontbijt was erg goed.
G.
Mevr. G. Bouwman
Fijn hotel. Heerlijke bedden. Goede locatie
Dhr. E. Glazer
Fijn en schoon hotel. Prima ligging

The Manor Amsterdam
Linnaeusstraat 89, 1093 EK, Amsterdam

Het mooiste hotel van Amsterdam-Oost: zo wordt The Manor Amsterdam ook wel genoemd. Het hotel is gevestigd in een oud ziekenhuis en stadsdeelkantoor. Het karakteristieke gebouw is omgetoverd tot een modern hotel met prachtige kamers, van alle gemakken voorzien.

Drink tijdens je verblijf een drankje in de hippe hotelbar, geniet van een ontbijt in het mooie restaurant of maak gebruik van een van de ruime vergaderzalen. Of ga Amsterdam verkennen op de fiets middels de fietsverhuur van het hotel. De kamers hebben een luxe uitstraling met bijzondere details én bedden waar je eindeloos in wil blijven liggen. Plan snel je bezoek!

Je bent van harte welkom bij The Manor Amsterdam!