Postillion Hotel Arnhem

Postillion Hotel Arnhem

8.2
Uitstekend • 115 beoordelingen
Arnhem

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Postillion Hotel Arnhem
Inschrijven

8.2
115 beoordelingen
P.
Mevr. P. Nebbeling
Heerlijk gegeten en super aardige bediening. Lekkere combinaties, geen grote porties maar prima verhouding
Dhr. A. Kalle
Mevr. H. Bogers
Genoeg keuze, lekkere gerechtjes en goede porties. Zeer tevreden!

Postillion Hotel Arnhem
Europaweg 25, 6816 SL, Arnhem
3km van treinstation

Postillion Hotels is al meer dan een halve eeuw een begrip in Nederland. Deze hotelketen telt inmiddels acht locaties, stuk voor stuk gunstig gelegen nabij snelwegen. Postillion Arnhem is een prachtig driesterrenhotel gevestigd in een bosrijke omgeving nabij Natuurpark De Hoge Veluwe.

Door de unieke ligging is Postillion Arnhem een goede uitvalsbasis voor het ontdekken van de omgeving. In het sfeervolle en lichte restaurant geniet je van overheerlijke seizoensgebonden gerechten. De chef heeft speciaal voor jou een menu samengesteld met verse seizoensproducten.

Je bent van harte welkom!

Hiernaast zie je de openingstijden van het restaurant, de keuken sluit om 20.00 uur. Postillion hotel Arnhem is volledig cashless: dat betekent dat ze geen cash aannemen.