L'Espine

9.7
9 beoordelingen
Dhr. D. Van Thuyne
hotel très bien tenu personnel agréable nourriture très bien bonne literie nous y reviendrons
K.
Dhr. K. Kieboom-Kuijpers
Gezellig knus hotelletje gerund door een echtpaar en 2 dochters. Vlakbij de brouwerij van La Chouffe en enkele horeca-gelegenheden, gelegen in een mooie omgeving. Het eten in het hotel is absoluut de moeite waard, we hebben 2 avonden heerlijk gegeten. Het ontbijt wordt aan tafel geserveerd, je dient van tevoren aan te geven op een formulier wat je wilt hebben. Verwacht geen enorm chique hotel, het is vrij standaard en het kost niet weinig, maar de moeite om een keer te doen.
Mevr. C. Barbaix
Heel vriendelijk mensen en zeer lekker van eten

In Houffalize, een prachtige stad in de Ardennen, vind je hotel L'Espine. Dit is een walhalla voor paardenliefhebbers: de mooie kamers bieden een uitzicht op de paarden en je kan zelfs paardrijlessen volgen. Heb je je eigen paard? L'Espine beschikt over 3 stallen en 4 graspaddocks waar paarden mogen verblijven. Maar ook zonder paard kan je je hier heel goed vermaken. Zo ligt het hotel in een prachtige omgeving, die je op de fiets of te voet kunt verkennen, om vervolgens bij te slapen in een van de comfortabele kamers met een minibar, koffie- en theefaciliteiten en meer.

's Ochtends word je helemaal ontspannen wakker van de vogels, waarna je de dag begint in het restaurant voor een uitgebreid ontbijt. 's Avonds kun je daar weer terecht, deze keer voor een heerlijk diner van de chef. Beleef de perfecte minivakantie bij L'Espine!

Probeer het zelf, je bent van harte welkom bij L'Espine!