In Houffalize, een prachtige stad in de Ardennen, vind je hotel L'Espine. Dit is een walhalla voor paardenliefhebbers: de mooie kamers bieden een uitzicht op de paarden en je kan zelfs paardrijlessen volgen. Heb je je eigen paard? L'Espine beschikt over 3 stallen en 4 graspaddocks waar paarden mogen verblijven. Maar ook zonder paard kan je je hier heel goed vermaken. Zo ligt het hotel in een prachtige omgeving, die je op de fiets of te voet kunt verkennen, om vervolgens bij te slapen in een van de comfortabele kamers met een minibar, koffie- en theefaciliteiten en meer.
's Ochtends word je helemaal ontspannen wakker van de vogels, waarna je de dag begint in het restaurant voor een uitgebreid ontbijt. 's Avonds kun je daar weer terecht, deze keer voor een heerlijk diner van de chef. Beleef de perfecte minivakantie bij L'Espine!
Probeer het zelf, je bent van harte welkom bij L'Espine!