Hotel Rodebachmühle ligt midden in de bossen, net buiten Georgenthal in het zuiden van Thüringen, in het Groene Hart van Duitsland. Het ruime hotel heeft maar liefst 62 kamers die van alle gemakken zijn voorzien, 2 restaurants, fitnessruimte, bar met open haard, sauna en nog veel meer. Hier komt het je aan niets tekort!
Door de prachtige ligging van het hotel, is dit dé plek voor elke natuurliefhebber. Je start hier eenvoudig met een mooie wandel- of fietsroute. En als kers op de taart passeert Duitslands oudste wandelpad de Rennsteig het hotel op slechts elf kilometer! Een must voor iedere wandelaar. Bezoek daarnaast ook een van de nabijgelegen steden. Op slechts 40 kilometer van het hotel vind je bijvoorbeeld de geboorteplaats van Bach.
Beleef de ultieme minivakantie bij Hotel Rodebachmühle!