Hotel Rodebachmühle

19 beoordelingen
Dhr. B. Christerus
Prima hotel met zeer vriendelijk personeel. Mooie omgeving, gratis OV in de regio en een halte voor de deur!
N.
Mevr. N. Broeils
Eenvoudig hotel, maar met meer extra's dan je vooraf denkt (bijvoorbeeld koelkast op kamer). Erg mooie plek om wandelingen vanuit te doen, enkele beginnen al bij het hotel! En ook prima plek om omliggende steden zoals Goslar en Erfurt te bezoeken. Aardige mensen in het hotel. Goed ontbijtbuffet. Wij hebben genoten!
Mevr. J. Verschoor
wij hebben het naar ons zin gehad, wij hadden begin dit jaar geboekt . De kosten voor een hond was €7.50 maar wij zagen thuis dat ze €10,00 hadden berekend. De WiFi was heel slecht. Wij vinden dat bij een goed hotel ook goede WiFi hoort. mvg Fam H.Verschoor

Hotel Rodebachmühle
Rodebachmühle 1, 99887, Georgenthal/Thüringer Wald
7km van treinstation

Hotel Rodebachmühle ligt midden in de bossen, net buiten Georgenthal in het zuiden van Thüringen, in het Groene Hart van Duitsland. Het ruime hotel heeft maar liefst 62 kamers die van alle gemakken zijn voorzien, 2 restaurants, fitnessruimte, bar met open haard, sauna en nog veel meer. Hier komt het je aan niets tekort!

Door de prachtige ligging van het hotel, is dit dé plek voor elke natuurliefhebber. Je start hier eenvoudig met een mooie wandel- of fietsroute. En als kers op de taart passeert Duitslands oudste wandelpad de Rennsteig het hotel op slechts elf kilometer! Een must voor iedere wandelaar. Bezoek daarnaast ook een van de nabijgelegen steden. Op slechts 40 kilometer van het hotel vind je bijvoorbeeld de geboorteplaats van Bach.

Beleef de ultieme minivakantie bij Hotel Rodebachmühle!