Hotel Pontsteiger

Hotel Pontsteiger

Perfect • 20 beoordelingen

20 beoordelingen
Mevr. S. Kappers
Mevr. C. Van Santen
Superfijn hotel, op 3 minuten afstand van de bushalte. Schone en ruime kamers. Topdeal
Mevr. M. Van Den Elzen
Fijne hotel met verzorgde kamers. Kamers zijn goed uitgerust: lekkere bedden, fijne douches en goed licht. Fijn dat er vaak iemand achter de desk aanwezig is en vriendelijk en hulpzaam zijn. Flesjes water op onze kamer hebben we gewaardeerd, thanks.

In het meest spraakmakende gebouw van Amsterdam vind je Hotel Pontsteiger! Dit 4-sterrenhotel is een prachtig boetiekhotel aan de Amsterdamse waterkant, in het hart van de up-and-coming wijk De Houthavens. De panoramische, plafondhoge ramen zorgen voor een weergaloos uitzicht op 't IJ en maakt het een stijlvolle bestemming om de drukte van de grachtengordel te ontvluchten.

Het hotel bevindt zich op loopafstand van de historische binnenstad. Met een huurfiets bereik je de Dam binnen 15 minuten! De gratis veerpont brengt je vanaf de naastgelegen steiger in 7 minuten over 't IJ naar de culturele hotspot NDSM. Ook beschikken ze over een bootaanlegplaats en een zonnig terras aan het water.

Beleef de ultieme minivakantie bij Hotel Pontsteiger!