Hotel Lion d'Or Haarlem

9.5
124 beoordelingen
Mevr. A. Kuvener
Mevr. E. Reeuwijk
Mevr. C. Van Der Velden - Van De Ven

Hotel Lion d'Or biedt al sinds 1839 eigentijdse overnachtingen aan. Een romantisch uitje met z'n tweetjes, een zakenreis of familieweekend? Het gastvrije team maakt van elk verblijf een beleving. De sfeervolle lounge wordt in de ochtend door de gasten gebruikt om te ontbijten, maar ook zonder verblijf ben je hier welkom voor een ontbijtje, kop koffie of borrel. Sla je krantje open, klets wat bij met vrienden en relax!

Haarlem is de perfecte uitvalsbasis voor wie ook bijvoorbeeld naar Zandvoort aan Zee, Amsterdam of Schiphol Airport gaat. Zo kun je in de lobby ook je eventuele boarding pass en/of tickets printen bij de computer met printer. Aan werkelijk alles wordt gedacht! Haarlem wordt ook wel 'klein Amsterdam' genoemd. Laat je betoveren door de pittoreske straatjes, oude hofjes en de imposante gebouwen van het schilderachtige Haarlem.

Je bent van harte welkom bij Hotel Lion d'Or Haarlem!