Hotel ibis Styles Almere

9.1
88 beoordelingen
N.
Dhr. N. Altair
I.
Mevr. I. Van Den Nieuwenhuizen
Mevr. M. Van Gelden

Hotel ibis Styles Almere
Televisieweg 2, 1322 AC, Almere

Hotel ibis Styles Almere is een prachtige 3-sterrenaccommodatie in Almere Stad. De Almeerse natuur is onderdeel van het hotelontwerp, in combinatie met de passie van de eigenaren voor triatlonsport.

Het hotel biedt modern ingerichte kamers, een fitnessruimte, fietsverhuur, gratis wifi en parkeren, een gezellige brasserie voor lunch of diner en een uitgebreid ontbijtbuffet. Wandel of fiets naar een van de stadsparken of de golfbanen in de omgeving. Ook een bezoekje aan het bijzondere natuurgebied de Oostvaardersplassen is de moeite waard. En met een kort treinritje ben je zo in Amsterdam of bij Schiphol Airport!

Beleef het zelf bij Hotel ibis Styles Almere!