De Waltakke

9.6
87 beoordelingen
Mevr. A. De Bie
Kleine fijne camping. Wel met een groeps accommodatie. Dat dus voor enige overlast kan zorgen. Super schoon toilet gebouw en erg fijne schone douches.
Dhr. H. Van Eijndhoven
Alles was prima voor elkaar bij camping De Waltakke, we hebben een paar mooie dagen gehad, gevolgd voor een paar dagen heel veel regen, maar daar kan de camping niets aan doen :) , terrein was overigens prima, wegrijden na zoveel nattigheid was geen probleem, dat hebben we wel eens anders meegemaakt. Kortom: De Waltakke is een aanrader!
Mevr. D. Niekolaas
camping met prima voorzieningen. Schoon en ruim van opzet. Mooie camping plaatsen. Vriendelijke eigenaren.

De Waltakke
Bolksbeekweg 7, 7241 PH, Lochem
4km van treinstation

De Waltakke is een gezellige recreatieboerderij vlak bij het mooie stadje Lochem in de Achterhoek. Eigenaren Erik en Fabiënne heten jou van harte welkom en helpen je graag met het organiseren van een activiteit of feest. Zo kun je hier indoor voetballen, lasergamen, handboogschieten en nog veel meer!

Daarnaast vind je bij De Waltakke ook diverse luxe groepsaccommodaties en een rustige camping met prachtig uitzicht over de weilanden. Ideaal voor een vakantie met het gezin, want de kinderen kunnen heerlijk spelen op het voetbalveld, de verschillende speeltoestellen of in de zwemvijver. De schitterende omgeving leent zich bovendien uitstekend voor heerlijke wandel- en fietstochten.

Ontdek De Waltakke nu zelf!