Center Parcs

Center Parcs

9.1
Perfect • 183 beoordelingen
Capelle aan den IJssel

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Center Parcs
Inschrijven

9.1
183 beoordelingen
Dhr. M. Menkens
I.
Mevr. I. Vd Bos
Mevr. S. Sassen

Hoofdkantoor
Rivium Boulevard 213, 2909 LK, Capelle aan den IJssel
Center Parcs De Eemhof
Slingerweg 1, 3896 LD, Zeewolde
7km van treinstation
Center Parcs De Kempervennen
Kempervennendreef 8, 5563 VB, Westerhoven
11km van treinstation

Al ruim 50 jaar is Center Parcs dé plek om nieuwe herinneringen te maken met je geliefden. Met compleet ingerichte cottages midden in de natuur, het subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo, de overdekte tropische Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten is Center Parcs de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie. En hoe divers het aanbod ook is, het staat allemaal in dienst van die ene, universele behoefte: samenzijn.

Center Parcs heeft in totaal 27 parken, waarvan 9 in Nederland, met elk een unieke ervaring, midden in de natuur in een prachtige omgeving. Een cottage van Center Parcs is niet zomaar een vakantiehuis. Alle accommodaties liggen namelijk midden in de bosrijke omgeving en zijn compleet ingericht. Perfect voor een gezellig verblijf met familie of vrienden. Kies het luxeniveau dat bij je past, of maak je vakantie extra bijzonder in een speciale accommodatie. Het hele jaar door en voor elke leeftijd valt er altijd iets nieuws te beleven.

Ieder z'n Center Parcs!