Hotel ibis Brussels off Grand Place is een 3-sterrenhotel, gevestigd in het bruisende centrum van Brussel. Met een ligging in het hart van de stad is het de perfecte uitvalsbasis om Brussel te verkennen; alle winkels, musea en restaurants zijn op loopafstand van het hotel.
Je kunt komen overnachten in een prachtige kamer welke van alle gemakken is voorzien. Een heerlijk bed, snelle wifi, eigen badkamer met toilet, flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en meer zorgen ervoor dat het je aan niets tekortkomt. In de gezellige bar kun je 7 dagen per week terecht voor een lekker hapje en drankje.
Je bent van harte welkom bij hotel ibis Brussels off Grand Place!