Kasteel Hotel

Altijd al eens in een romantisch kasteel hotel willen overnachten? Hotelkamerveiling heeft een aantal prachtige kasteelhotels waar u op kunt bieden. Zo overnacht u voordelig in prachtige hotels die allemaal bijzonder zijn in hun unieke locatie, originele inrichting of bijzondere ambiance. Maak uw keuze uit een van de kasteel hotels in binnen- of buitenland en beleef een bijzondere overnachting om nooit te vergeten! U ontvangt direct na het winnen van een veiling uw hotelbon in uw mailbox waarna u meteen online kunt reserveren!

Maak een account aan of log in en bied mee op een veiling!

Waarom registerenHet grootste aanbod         Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten    Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

Luxe en grandeur in een middeleeuws kasteel

Bilderberg Chateau Holtmuhle - Tegelen

€ 9,- Tegelen
€ 2,50 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 95,-

Wellness in een charmant kasteelhotel

Bilderberg Kasteel Vaalsbroek - Vaals

€ 9,- Vaals
€ 1,60 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 95,-

Vorstelijk overnachten in een 4-sterren kasteel

Sandton Chateau de Raay Baarlo

€ 9,- Baarlo
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 49,-

Romantisch overnachten in Belgisch Limburg

De Kleine Motte - Sint Truiden

€ 9,- Sint-truiden
Belgie 2 2
€ 100,-

Een kasteelervaring om nooit te vergeten

Kasteel Coevorden - Coevorden

€ 9,- Coevorden
€ 3,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 50,-

Geniet van het bourgondische leven in Limburg

Hotel Restaurant Arcen - Arcen

€ 9,- Arcen
€ 2,75 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 35,-

Ontspan 3 dagen in een historische ambiance

Hampshire Kasteel Essenburgh - Hierden

€ 9,- Hierden
€ 0,85 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 95,-

3 dagen Limburgse gastvrijheid in een kasteel

Kasteel Doenrade - Doenrade

€ 9,- Doenrade
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 119,-

Historisch verblijf in een sfeervol Kasteel

€ 9,- Hierden
€ 0,85 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-