Hotel centrum

Bent u op zoek naar een hotel centrum van een mooie stad? Dan bent u hier aan het juiste adres. Of u nu Bourgondisch wilt genieten in een hotel in het centrum van Maastricht, overnachten met allure in hartje Amsterdam of de historie van Berlijn wilt ontdekken: uw hotel in centrum begint bij Hotelkamerveiling. Kom na een heerlijke dag vol ontspanning en plezier in de stad helemaal tot rust in een prachtig luxe hotel op een goede locatie. De keuze is aan u, meebieden is simpel: meld u aan, bied mee op een van de veilingen en win de hotel veiling! Zoek uw favoriete hotel in centrum uit en ga lekker een weekendje weg!

Maak een account aan of log in en bied mee op een veiling!

Waarom registerenHet grootste aanbod         Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten    Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

3 dagen in een designhotel in Maastricht

Hampshire - Designhotel Maastricht

€ 9,- Maastricht
€ 4,53,- p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 95,-

Een verrassende stedentrip nabij Essen

Intercity Hotel Gelsenkirchen

€ 9,- Gelsenkirchen
Duitsland 1 2
€ 49,-

Ontdek de schoonheid van Zeeland

Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 45,-

Er gaat niets boven een citytrip Groningen

Hampshire City Hotel - Groningen

€ 9,- Groningen
€ 3,- p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 45,-

Twentsche gastvrijheid vanuit Hengelo

Hampshire City Hotel - Hengelo/Enschede

€ 9,- Hengelo
€ 1,- p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 45,-

3-daagse citytrip in het gezellige Brabant

Hampshire Hotel - Crown Eindhoven

€ 9,- Eindhoven
€ 3,50 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 2 2
€ 95,-

Ervaar Brabantse gezelligheid in Breda

Campanile Hotel Breda

€ 9,- Breda
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 39,-