Hotel centrum

Bent u op zoek naar een hotel centrum van een mooie stad? Dan bent u hier aan het juiste adres. Of u nu Bourgondisch wilt genieten in een hotel in het centrum van Maastricht, overnachten met allure in hartje Amsterdam of de historie van Berlijn wilt ontdekken: uw hotel in centrum begint bij Hotelkamerveiling. Kom na een heerlijke dag vol ontspanning en plezier in de stad helemaal tot rust in een prachtig luxe hotel op een goede locatie. De keuze is aan u, meebieden is simpel: meld u aan, bied mee op een van de veilingen en win de hotel veiling! Zoek uw favoriete hotel in centrum uit en ga lekker een weekendje weg!

Maak een account aan of log in en bied mee op een veiling!

Waarom registerenHet grootste aanbod         Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten    Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

3 dagen genieten van rust in het Gooi

Hampshire Hotel Newport Huizen - Huizen

€ 9,- Huizen
€ 0,90 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 95,-

3 dagen uitwaaien in sfeervol Oostende

Ostend Hotel - Oostende - Belgie

€ 9,- Oostende
€ 0,53 p.p.p.n. Belgie 2 2
€ 100,-

Een stedentrip in hartje Amsterdam

Tulip Inn Amsterdam Centre - Amsterdam

€ 9,- Amsterdam
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 55,-

Viersterrenluxe in bruisend Brussel

Ramada Brussels Woluwe - Brussel - Belgie

€ 9,- Brussel
€ 7,- p.k.p.n. Belgie 1 2
€ 59,-

Luxe in een trendy designhotel in Maastricht

Hampshire - Designhotel Maastricht

€ 9,- Maastricht
€ 4,53,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

3 dagen genieten in hartje Leeuwarden

Hampshire - Oranje Hotel Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 2 2
€ 95,-

3-daagse stedentrip in hartje Barcelona

HCC Hotel Covadonga - Barcelona - Spanje

€ 9,- Barcelona
€ 0,72 p.p.p.n. Spanje 2 2
€ 169,-