Hotel centrum

Bent u op zoek naar een hotel centrum van een mooie stad? Dan bent u hier aan het juiste adres. Of u nu Bourgondisch wilt genieten in een hotel in het centrum van Maastricht, overnachten met allure in hartje Amsterdam of de historie van Berlijn wilt ontdekken: uw hotel in centrum begint bij Hotelkamerveiling. Kom na een heerlijke dag vol ontspanning en plezier in de stad helemaal tot rust in een prachtig luxe hotel op een goede locatie. De keuze is aan u, meebieden is simpel: meld u aan, bied mee op een van de veilingen en win de hotel veiling! Zoek uw favoriete hotel in centrum uit en ga lekker een weekendje weg!

Maak een account aan of log in en bied mee op een veiling!

Waarom registerenHet grootste aanbod         Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten    Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

3 dagen stad en strand in stijlvol Den Haag

Hampshire Hotel 108 Meerdervoort - Den Haag

€ 9,- Den-haag
€ 4,60 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 2 2
€ 95,-

3 zonnige dagen strand en cultuur

Holiday Inn Valencia - Spanje

€ 9,- Valencia
Spanje 2 2
€ 115,-

Viersterrenluxe in sfeervol Breda

Hotel Breda

€ 9,- Breda
€ 1,15 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 35,-

3-daagse stedentrip in hartje Barcelona

HCC Hotel Covadonga - Barcelona - Spanje

€ 9,- Barcelona
€ 0,72 p.p.p.n. Spanje 2 2
€ 169,-

Bijzondere stedentrip naar Berlijn

Kempinski Hotel Bristol Berlin - Berlijn - Duitsland

€ 9,- Berlijn
€ 2,95 p.p.p.n. Duitsland 1 2
€ 125,-

3-daags verblijf in een stijlvol 19e eeuws pand

Malie Hotel Utrecht - Hampshire Classic - Utrecht

€ 9,- Utrecht
€ 2,25 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 2 2
€ 95,-

Bruisende stedentrip in hartje Antwerpen

Century Hotel - Antwerpen - Belgie

€ 9,- Antwerpen
€ 2,39 p.p.p.n. Belgie 1 2
€ 39,-