Hotel Rome

Geniet van het Italiaanse leven en ontdek Rome vanuit een mooi hotel! Met Hotelkamerveiling.nl kunt u goedkoop overnachten in de Eeuwige Stad. Bezoek het Vaticaan en wandel door het centrum langs ontelbaar veel bezienswaardigheden zoals mooie kerken, paleizen, fonteinen en schitterende pleinen. Bekijk ons aanbod en bied direct mee voor een heerlijke stedentrip in een luxe hotel Rome.

Bekijk alle hotels Rome

3 dagen luxe in veelzijdig Rome

Crowne Plaza Rome St Peters - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 205,-

3 dagen Rome vanuit een Romeins klooster

ESH Hotel - Rome - ItaliŽ

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 100,-

3 dagen stijlvol genieten in Bergen aan Zee

Landgoed Huize Glory - Bergen aan Zee

€ 9,- Bergen-aan-zee
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 79,-

4 dagen historische hoogtepunten

Veneto Hotel - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 3 2
€ 269,-

3-daags verblijf in hartje Rome

Tre Stelle - Rome - ItaliŽ

€ 9,- Rome
€ 4,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 121,-

3 dagen historisch Rome ontdekken

Degli Imperatori - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 148,-

3 dagen eeuwenoude historie en cultuur

La Locanda Del Manzoni - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 4,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 200,-

3 luxe dagen met uitzicht op Vaticaanstad

Cardinal Hotel St. Peter - Rome - ItaliŽ

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 151,-

3 dagen in prachtig Rome

Hotel Brasile - Rome - Itali√ę

€ 9,- Rome
€ 4,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 119,-