Hotel Middelburg

Wilt u cultuur combineren met gezonde zeelucht? Kies dan voor Middelburg als bestemming voor een heerlijk weekendje weg. Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in deze historische hoofdstad van Zeeland. Bewonder culturele schatten in het centrum, ga lekker uitwaaien aan de Zeeuwse kust en sluit uw dag goed af in een comfortabel hotel. Bekijk ons aanbod aan hotels in Middelburg en sla uw slag!

Bekijk alle hotels Middelburg

Last Minute: Luxe en comfort in de Zeeuwse hoofdstad

Van der Valk Hotel Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 1,20 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 62,-

Een zuchtje Zeeland in historisch Middelburg

Amadore Hotel Restaurant Arneville - Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 43,-

3 dagen zilte zeelucht in Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 85,-

Ontdek de schoonheid van de Oosterschelde

Hotel Wemeldinge - Wemeldinge

€ 9,- Wemeldinge
€ 0,85 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 40,-

3 dagen de prachtige Oosterschelde ontdekken

Hotel Wemeldinge - Wemeldinge

€ 9,- Wemeldinge
€ 0,85 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 78,-

Genieten van de Zeelandse schoonheid

Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 62,-

Geniet 3 dagen van de Zeelandse schoonheid

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 129,-

Last Minute: Overnacht in het groene hart van Zeeland

Van der Valk Hotel Goes - Goes

€ 9,- Goes
€ 0,95,- p.p.p.n Toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 50,-

Last Minute: Ontdek in 3 dagen heerlijk Zeeland

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 2 2
€ 95,-

Last Minute: Ontdek de schoonheid van Zeeland

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 45,-