Hotel Middelburg

Wilt u cultuur combineren met gezonde zeelucht? Kies dan voor Middelburg als bestemming voor een heerlijk weekendje weg. Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in deze historische hoofdstad van Zeeland. Bewonder culturele schatten in het centrum, ga lekker uitwaaien aan de Zeeuwse kust en sluit uw dag goed af in een comfortabel hotel. Bekijk ons aanbod aan hotels in Middelburg en sla uw slag!

Bekijk alle hotels Middelburg

Een zuchtje Zeeland in historisch Middelburg

Amadore Hotel Restaurant Arneville - Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 43,-

Overnacht in het groene hart van Zeeland

Van der Valk Hotel Goes - Goes

€ 9,- Goes
€ 0,95,- p.p.p.n Toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 50,-

3 dagen zilte zeelucht in Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 85,-

Ontdek de schoonheid van de Oosterschelde

Hotel Wemeldinge - Wemeldinge

€ 9,- Wemeldinge
€ 0,85 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 39,-

3 dagen de prachtige Oosterschelde ontdekken

Hotel Wemeldinge - Wemeldinge

€ 9,- Wemeldinge
€ 0,85 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 78,-

Ontdek 3 dagen de schoonheid van Zeeland

Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 2 2
€ 95,-

Luxe en comfort in de Zeeuwse hoofdstad

Van der Valk Hotel Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 1,10 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 60,-

Ontdek de schoonheid van Zeeland

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 45,-