Hotel Assen

Zoekt u een hotel Assen? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in deze gezellige Drentse stad. Ontdek het verrassende centrum van de stad, maak een uitstapje naar de prehistorische hunebedden of trek erop uit in de natuur. Na een heerlijke dag in Assen, kunt u volledig ontspannen in een luxe hotel. Bekijk ons aanbod en bied direct mee!

Bekijk alle hotels in Assen

Viersterrenluxe aan het stadspark in Genk

M Hotel

€ 9,- Genk
€ 2,95 p.p.p.n. Belgie 1 2
€ 67,-

Ervaar gastvrijheid in het prachtige Vechtdal

Charme hotel Wildthout - Ommen

€ 9,- Ommen
€ 2,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 30,-

Overnachten in een stijlvol 19e eeuws pand

Hampshire Hotel - Malie Utrecht

€ 9,- Utrecht
€ 2,25 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 67,-

3 dagen verrassend Eindhoven ontdekken

Mercure Hotel - Eindhoven

€ 9,- Eindhoven
€ 3,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 59,-

3-daagse stedentrip naar verrassend Berlijn

Kempinski Hotel Bristol Berlin - Berlijn - Duitsland

€ 9,- Berlijn
€ 2,95 p.p.p.n. Duitsland 2 2
€ 254,-

4 dagen genieten in een designhotel

Carbon Hotel - Genk - Belgie

€ 9,- Genk
€ 2,95 p.p.p.n. Belgie 3 2
€ 219,-

3 dagen relaxen in stijl in een designhotel

Carbon Hotel - Genk - Belgie

€ 9,- Genk
€ 2,95 p.p.p.n. Belgie 2 2
€ 150,-

3 dagen luxe en shoppen in verrassend Genk

M Hotel

€ 9,- Genk
€ 2,95 p.p.p.n. Belgie 2 2
€ 140,-

Luxe overnachten in een sfeervolle ambiance

Van der Valk Theaterhotel Almelo

€ 9,- Almelo
€ 1,03 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 67,-