Hotels Italie

Gaat u binnenkort op vakantie naar Italie en wilt u daar voordelig overnachten? Bekijk dan hier het aanbod aan hotels in het land van de pizza en pasta. Hotelkamerveiling is de plek om tegen een scherp tarief een overnachting te scoren. Overnacht in het centrum van een van de prachtige historische steden die Italie rijk is of kies voor een mooi hotel aan zee of in een prachtig natuurlandschap. Bied mee op een van de tientallen hotels in Italie en geniet van La Dolce Vita!

3 dagen luxe in veelzijdig Rome

Crowne Plaza Rome St Peters - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 205,-

Beleef gondelstad VenetiŽ in 3 dagen

Hotel Ambra - Venetie - Italie

€ 9,- Venetie
€ 1,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 89,-

3 dagen eeuwenoude historie en cultuur

La Locanda Del Manzoni - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 4,- p.p.p.n. Italie 2 2
€ 200,-

4-daagse stedentrip in sfeervol Rome

Hotel Club House - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 3 2
€ 194,-

4 dagen historische hoogtepunten

Veneto Hotel - Rome - Italie

€ 9,- Rome
€ 6,- p.p.p.n. Italie 3 2
€ 269,-