Hotels IJsland

Bent u op zoek naar een hotel in IJsland? Dan bent u hier aan het juiste adres. Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in dit prachtige land dat bekend staat om zijn nationale parken met schitterende geisers en warmwaterbronnen. Wat dacht u bijvoorbeeld van een stedentrip in de bruisende hoofdstad Reykjavik? Bekijk ons aanbod en bied mee voor een hotelarrangement in IJsland.

3 dagen relaxen in het Friese Makkum

Hotel t Ankerplak - Makkum

€ 9,- Makkum
€ 1,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 100,-

Ervaar Brabantse gezelligheid in Breda

Campanile Hotel Breda

€ 9,- Breda
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 39,-

Verken het natuurrijke Rivierenland

Tulip Inn hotel Meerkerk

€ 9,- Meerkerk
€ 0,80 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

Luxe en plezier in bruisend Rotterdam

Bilderberg Parkhotel Rotterdam

€ 9,- Rotterdam
€ 4,05 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 95,-

Ontdek de charme van Parijs

Hotel Boris V - Parijs - Frankrijk

€ 9,- Parijs
€ 1,10 p.p.p.n. Frankrijk 1 2
€ 78,-

Overnacht in hartje Antwerpen inclusief diner

Eden Antwerp by Sheetz Hotel

€ 9,- Antwerpen
€ 2,95 p.p.p.n. Belgie 1 2
€ 107,-

Heerlijk overnachten in Terborg

De Roode Leeuw - Terborg

€ 9,- Terborg
€ 1,25 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 40,-

Bruisende stedentrip in hartje Antwerpen

Century Hotel - Antwerpen - Belgie

€ 9,- Antwerpen
€ 2,39 p.p.p.n. Belgie 1 2
€ 42,-