Hotels IJsland

Bent u op zoek naar een hotel in IJsland? Dan bent u hier aan het juiste adres. Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in dit prachtige land dat bekend staat om zijn nationale parken met schitterende geisers en warmwaterbronnen. Wat dacht u bijvoorbeeld van een stedentrip in de bruisende hoofdstad Reykjavik? Bekijk ons aanbod en bied mee voor een hotelarrangement in IJsland.

Last Minute: Ontdek de Brabantse lichtstad

Campanile Hotel Eindhoven

€ 9,- Eindhoven
€ 3,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 39,-

Geniet op zondag van gastvrijheid en luxe

Van der Valk - Drachten

€ 9,- Drachten
Nederland 1 2
€ 38,-

3 dagen uitwaaien aan de Zuid-Hollandse kust

Hotel Olaertsduyn - Rockanje

€ 9,- Rockanje
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 67,-

Romantisch overnachten in een herberg

Herberg de Gouden Leeuw - Bronkhorst

€ 9,- Bronckhorst
€ 3,95 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 22,-

Laat u 3 dagen in de watten leggen

Steigenberger Hotel Bad Homburg

€ 9,- Bad-homburg
€ 5,37 p.k.p.n. Duitsland 2 2
€ 110,-