Hotels IJsland

Bent u op zoek naar een hotel in IJsland? Dan bent u hier aan het juiste adres. Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in dit prachtige land dat bekend staat om zijn nationale parken met schitterende geisers en warmwaterbronnen. Wat dacht u bijvoorbeeld van een stedentrip in de bruisende hoofdstad Reykjavik? Bekijk ons aanbod en bied mee voor een hotelarrangement in IJsland.

Verken Amersfoort en de Utrechtse Heuvelrug

Princess Hotel Amersfoort

€ 9,- Amersfoort
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 39,-

Viersterrenluxe en zondags genieten

Van der Valk Hotel de Bilt - Utrecht

€ 9,- Utrecht
€ 1,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 50,-

3 dagen wellness en gastvrijheid bij Van der Valk

Van der Valk Hotel Stein-Urmond

€ 9,- Urmond
€ 1,80 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 105,-

Overnachten in een Duitse edelsteenstad

Hotel Opal - Idar Oberstein - Duitsland

€ 9,- Idar-oberstein
Duitsland 1 2
€ 26,-

8 dagen Griekse gastvrijheid op Kreta

Georgia Hotel - Kreta - Griekenland

€ 9,- Heraklion
Griekenland 7 2
€ 199,-

Ervaar gastvrijheid in het prachtige Vechtdal

Charme hotel Wildthout - Ommen

€ 9,- Ommen
€ 2,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 30,-

Heerlijk overnachten in Terborg

De Roode Leeuw - Terborg

€ 9,- Terborg
€ 1,25 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 40,-

Shoppen in Leiden of uitwaaien in Katwijk

Hotel Tulip Inn Leiderdorp

€ 9,- Leiderdorp
€ 1,67 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

Overnacht in het hart van Slotstad Zeist

Hotel Corona - Zeist

€ 9,- Zeist
€ 2,12 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 28,-