Bilderberg Hotels

Met Hotelkamerveiling kunt u voordelig overnachten in prachtige Bilderberg hotels. In de Bilderberg hotels kunt u luxe en comfort verwachten en staat de persoonlijke service en gastvrijheid hoog in het vaandel.

3 dagen onthaasten op de kleurrijke Veluwe

Bilderberg Hotel Wolfheze - Wolfheze

€ 9,- Wolfheze
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 140,-

3 dagen onthaasten op de Veluwe

Bilderberg Hotel De Bilderberg - Oosterbeek

€ 9,- Oosterbeek
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 162,-

Luxe en plezier in bruisend Rotterdam

Bilderberg Parkhotel Rotterdam

€ 9,- Rotterdam
€ 4,05 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 95,-

Ervaar het stadsgevoel in hartje Zwolle

Bilderberg Grand hotel Wientjes - Zwolle

€ 9,- Zwolle
€ 2,35 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 95,-

Luxe en grandeur in een middeleeuws kasteel

Bilderberg Chateau Holtmuhle - Tegelen

€ 9,- Tegelen
€ 2,50 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 95,-

Luxe en ontspanning in de Veluwse bossen

Bilderberg Hotel De Buunderkamp - Wolfheze

€ 9,- Wolfheze
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 73,-

3 dagen wellness op de kleurrijke Veluwe

Bilderberg Klein Zwitserland - Heelsum

€ 9,- Heelsum
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 162,-

3-daagse ontspannen break op de Veluwe

€ 9,- Wolfheze
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 145,-

3 dagen luxe en natuur nabij Apeldoorn

Bilderberg Hotel t Speulderbos - Garderen

€ 9,- Garderen
€ 0,88 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 140,-

Wellness en natuurschoon op de Veluwe

€ 9,- Heelsum
€ 1,75 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 75,-