Hotel Friesland

Wilt u voordelig overnachten in Friesland? Bekijk dan eens ons aanbod aan hotels in deze prachtige provincie. Of u nu wilt overnachten in het gezellige Heerenveen of in historisch Leeuwarden, wilt logeren aan de waterkant of in een luxe hotel aan het IJsselmeerstrand: met Hotelkamerveiling kan het allemaal! Kies uit ons aanbod aan hotels in Friesland en bied direct mee voor een heerlijk weekendje weg.

Ga naar Hotels in Friesland

3 dagen Friesland verkennen

Haje Hotel Joure - Joure

€ 9,- Joure
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 113,-

Ontdek 3 dagen de Friese Elfsteden

Hotel de Valk Franeker - Franeker

€ 9,- Franeker
Nederland 2 2
€ 82,-

Geniet van luxe aan het IJsselmeerstrand

Beach Hotel de Vigilante - Makkum

€ 9,- Makkum
€ 3,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 20,-

3 dagen viersterrenluxe in Friesland

Van der Valk hotel - Drachten

€ 9,- Drachten
Nederland 2 2
€ 90,-

Geniet op zondag van gastvrijheid en luxe

Van der Valk - Drachten

€ 9,- Drachten
Nederland 1 2
€ 38,-

Ontdek de Friese Elfsteden

€ 9,- Franeker
Nederland 1 2
€ 42,-

Gastvrijheid in een pittoreske omgeving

Haje Hotel Joure - Joure

€ 9,- Joure
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 35,-

3 dagen in de hoofdstad van Friesland

Campanile Hotel Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 2 2
€ 80,-