Hotel Friesland

Wilt u voordelig overnachten in Friesland? Bekijk dan eens ons aanbod aan hotels in deze prachtige provincie. Of u nu wilt overnachten in het gezellige Heerenveen of in historisch Leeuwarden, wilt logeren aan de waterkant of in een luxe hotel aan het IJsselmeerstrand: met Hotelkamerveiling kan het allemaal! Kies uit ons aanbod aan hotels in Friesland en bied direct mee voor een heerlijk weekendje weg.

Ga naar Hotels in Friesland

Beleef heerlijke luxe aan het IJsselmeerstrand

Beach Hotel de Vigilante - Makkum

€ 9,- Makkum
€ 3,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 1,-

Viersterrenluxe in de Friese hoofdstad

Stenden Hotel - Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 1 2
€ 45,-

3 dagen het Friese Dokkum ontdekken

Hotel de Posthoorn - Dokkum

€ 9,- Dokkum
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 67,-

3 dagen aan het IJsselmeerstrand

€ 9,- Makkum
€ 3,- p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 67,-

Geniet van luxe en beleef veelzijdig Friesland

Van der Valk Sneek - Sneek

€ 9,- Sneek
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 59,-

3 dagen gezelligheid in veelzijdig Friesland

Haje hotel Heerenveen

€ 9,- Heerenveen
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 55,-

3 dagen viersterrenluxe in Friesland

Van der Valk hotel - Drachten

€ 9,- Drachten
Nederland 2 2
€ 90,-