Hotel Friesland

Wilt u voordelig overnachten in Friesland? Bekijk dan eens ons aanbod aan hotels in deze prachtige provincie. Of u nu wilt overnachten in het gezellige Heerenveen of in historisch Leeuwarden, wilt logeren aan de waterkant of in een luxe hotel aan het IJsselmeerstrand: met Hotelkamerveiling kan het allemaal! Kies uit ons aanbod aan hotels in Friesland en bied direct mee voor een heerlijk weekendje weg.

Ga naar Hotels in Friesland

3 dagen in de hoofdstad van Friesland

Campanile Hotel Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 2 2
€ 80,-

Ontdek het Friese Dokkum

Hotel de Posthoorn - Dokkum

€ 9,- Dokkum
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 35,-

Viersterrenluxe in de Friese hoofdstad

Stenden Hotel - Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 1 2
€ 45,-

3 dagen Friesland verkennen

Haje Hotel Joure - Joure

€ 9,- Joure
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 113,-

Ontdek 3 dagen de Friese Elfsteden

Hotel de Valk Franeker - Franeker

€ 9,- Franeker
Nederland 2 2
€ 82,-

Geniet van luxe en beleef veelzijdig Friesland

Van der Valk Sneek - Sneek

€ 9,- Sneek
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 60,-

3 dagen viersterrenluxe in Friesland

Van der Valk hotel - Drachten

€ 9,- Drachten
Nederland 2 2
€ 90,-