Hotel Friesland

Wilt u voordelig overnachten in Friesland? Bekijk dan eens ons aanbod aan hotels in deze prachtige provincie. Of u nu wilt overnachten in het gezellige Heerenveen of in historisch Leeuwarden, wilt logeren aan de waterkant of in een luxe hotel aan het IJsselmeerstrand: met Hotelkamerveiling kan het allemaal! Kies uit ons aanbod aan hotels in Friesland en bied direct mee voor een heerlijk weekendje weg.

Ga naar Hotels in Friesland

Ontdek het Friese Dokkum

Hotel de Posthoorn - Dokkum

€ 9,- Dokkum
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 35,-

Geniet van luxe en beleef veelzijdig Friesland

Van der Valk Sneek - Sneek

€ 9,- Sneek
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 59,-

Viersterrenluxe in de Friese hoofdstad

Stenden Hotel - Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 1 2
€ 45,-

3 dagen Friesland verkennen

Haje Hotel Joure - Joure

€ 9,- Joure
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 113,-

Ontdek 3 dagen de Friese Elfsteden

Hotel de Valk Franeker - Franeker

€ 9,- Franeker
Nederland 2 2
€ 82,-

Geniet van luxe aan het IJsselmeerstrand

Beach Hotel de Vigilante - Makkum

€ 9,- Makkum
€ 3,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 33,-

Gezelligheid in veelzijdig Friesland

Haje hotel Heerenveen

€ 9,- Heerenveen
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 27,-

Geniet op zondag van gastvrijheid en luxe

Van der Valk - Drachten

€ 9,- Drachten
Nederland 1 2
€ 37,-