Hotel Friesland

Wilt u voordelig overnachten in Friesland? Bekijk dan eens ons aanbod aan hotels in deze prachtige provincie. Of u nu wilt overnachten in het gezellige Heerenveen of in historisch Leeuwarden, wilt logeren aan de waterkant of in een luxe hotel aan het IJsselmeerstrand: met Hotelkamerveiling kan het allemaal! Kies uit ons aanbod aan hotels in Friesland en bied direct mee voor een heerlijk weekendje weg.

Ga naar Hotels in Friesland

Gastvrijheid in een pittoreske omgeving

Haje Hotel Joure - Joure

€ 9,- Joure
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 35,-

3 dagen gezelligheid in veelzijdig Friesland

Haje hotel Heerenveen

€ 9,- Heerenveen
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 55,-

Geniet van luxe en beleef veelzijdig Friesland

Van der Valk Sneek - Sneek

€ 9,- Sneek
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 60,-

3 dagen Friesland verkennen

Haje Hotel Joure - Joure

€ 9,- Joure
€ 1,25 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 113,-

Ontdek 3 dagen de Friese Elfsteden

Hotel de Valk Franeker - Franeker

€ 9,- Franeker
Nederland 2 2
€ 82,-

3 dagen veelzijdig Friesland beleven

Van der Valk Sneek - Sneek

€ 9,- Sneek
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 129,-

3 dagen in het oude hart van Leeuwarden

Hampshire - Oranje Hotel Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 2 2
€ 140,-