Weekendje weg Zeeland

Wilt u Zeeland ontdekken vanuit een luxe hotel? Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in deze prachtige waterprovincie. Beleef een weekend weg vol cultuur in de Zeeuwse hoofdstad Middelburg, geniet van een wellness arrangement of ga lekker uitwaaien aan de kust. Bekijk ons aanbod aan hotels in Zeeland, maak uw keuze en bied direct mee voor een heerlijk weekend aan zee.

Maak een account aan of log in en bied mee op een hotel in Zeeland!

Waarom registerenHet grootste aanbod         Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten    Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

Een zuchtje Zeeland in historisch Middelburg

Amadore Hotel Restaurant Arneville - Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 43,-

Ontdek 3 dagen de schoonheid van Zeeland

Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 2 2
€ 95,-

3 dagen gezelligheid in Zeeland

Renesse Hotel Renesse

€ 9,- Renesse
€ 1,10 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 82,-

Een gastvrij verblijf in Zeeland

Hotel Renesse - Renesse

€ 9,- Renesse
€ 1,10 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

3 dagen zilte zeelucht in Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 85,-

Wellness aan het Zuid-Hollandse strand

Hotel t Wapen van Marion - Oostvoorne

€ 9,- Oostvoorne
€ 1,55 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 40,-

Genieten en uitwaaien aan de Zeeuwse kust

Amadore Hotel de Kamperduinen - Kamperland

€ 9,- Kamperland
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 49,-

Overnacht in het groene hart van Zeeland

Van der Valk Hotel Goes - Goes

€ 9,- Goes
€ 0,95,- p.p.p.n Toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 50,-

Ontdek de schoonheid van Zeeland

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 45,-

3 dagen genieten aan de Zeeuwse kust

€ 9,- Kamperland
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 99,-