Weekendje weg Zeeland

Wilt u Zeeland ontdekken vanuit een luxe hotel? Met Hotelkamerveiling.nl kunt u voordelig overnachten in deze prachtige waterprovincie. Beleef een weekend weg vol cultuur in de Zeeuwse hoofdstad Middelburg, geniet van een wellness arrangement of ga lekker uitwaaien aan de kust. Bekijk ons aanbod aan hotels in Zeeland, maak uw keuze en bied direct mee voor een heerlijk weekend aan zee.

Maak een account aan of log in en bied mee op een hotel in Zeeland!

Waarom registerenHet grootste aanbod         Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten    Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

3 dagen zilte zeelucht in Middelburg

Amadore Hotel Restaurant Arneville - Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 85,-

Last Minute: Overnacht in het groene hart van Zeeland

Van der Valk Hotel Goes - Goes

€ 9,- Goes
€ 0,95,- p.p.p.n Toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 50,-

Wellness aan het Zuid-Hollandse strand

Hotel t Wapen van Marion - Oostvoorne

€ 9,- Oostvoorne
€ 1,55 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 40,-

3-daags genieten van de Zeeuwse kust

Amadore Stadshotel Goes

€ 9,- Goes
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 128,-

Last Minute: Zeeuws genieten in Terneuzen

Hampshire Hotel - City Terneuzen

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

Een zuchtje Zeeland in historisch Middelburg

€ 9,- Middelburg
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 43,-

Last Minute: 3 dagen zilte zeelucht in Zeeland

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 95,-

3 dagen wellness aan het Zuid-Hollandse strand

€ 9,- Oostvoorne
€ 1,55 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 73,-

Een gastvrij verblijf in Zeeland

Hotel Renesse - Renesse

€ 9,- Renesse
€ 1,10 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

Genieten van de Zeelandse schoonheid

Hampshire Hotel - Churchill Terneuzen

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 62,-