Last minute hotel

Wilt u er even lekker last minute tussenuit? Laat de dagelijkse sleur achter u en boek een hotel via Hotelkamerveiling. Met een aanbod van meer dan duizend hotels wereldwijd, is Hotelkamerveiling.nl de grootste veilingsite van Nederland op het gebied van hotelarrangementen. De ideale website dus om voordelig een last-minute hotel te boeken. Kies een hotel en bied mee voor een last-minute nachtje weg. Na betaling kunt u direct online reserveren, dus pak uw koffers maar alvast in.

Maak een account aan of log in en bied mee op een veiling!

Waarom registerenHet grootste aanbod      Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

Last Minute: 3 dagen Amersfoort verkennen

Campanile Hotel Amersfoort

€ 9,- Amersfoort
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 80,-

Last Minute: Viersterrenluxe in prachtig Zeist

Hotel Theater Figi - Zeist

€ 9,- Zeist
€ 2,13 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 43,-

Last Minute: Natuurschoon nabij winkelstad Arnhem

Campanile Hotel Zevenaar Arnhem

€ 9,- Zevenaar
€ 2,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 39,-

Last Minute: Noord-Hollands genieten in Purmerend

Van der Valk Hotel Purmerend

€ 9,- Zuidoostbeemster
€ 1,80 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 40,-

Last Minute: Overnacht in het groene hart van Zeeland

Van der Valk Hotel Goes - Goes

€ 9,- Goes
€ 0,95,- p.p.p.n Toeristenbelasting Nederland 1 2
€ 50,-

Last Minute: Zeeuws genieten in Terneuzen

Hampshire Hotel - City Terneuzen

€ 9,- Terneuzen
€ 1,85 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

Last Minute: 3 dagen op de kleurrijke Veluwe

Hampshire Hotel - Mooi Veluwe - Putten

€ 9,- Putten
€ 1,50 p.p.p.n. toeristenbelasting Nederland 2 2
€ 95,-

Last Minute: 3 dagen de stad Rotterdam Ontdekken

Campanile Hotel Rotterdam Oost

€ 9,- Rotterdam
€ 4,- p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 80,-

Last Minute: Ontdek de bruisende stad Rotterdam

€ 9,- Rotterdam
€ 4,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 39,-

Last Minute: 3 dagen historisch Gent verkennen

Campanile Hotel Gent - Belgie

€ 9,- Gent
€ 3,00 p.p.p.n. Belgie 2 2
€ 80,-