Goedkoop hotel

Bent u op zoek naar een goedkoop hotel, maar wilt u toch op een prachtige locatie overnachten en genieten van luxe? Zoek dan niet verder, want met Hotelkamerveiling kunt u voordelig overnachten in luxe hotels. Een veiling winnen is eenvoudig: kies uit het aanbod van honderden hotels wereldwijd, bied mee en bepaal zelf de prijs van een nachtje weg. Dit is de manier om te overnachten in een goedkoop hotel dat u toch alle luxe en comfort biedt. Na het winnen van een veiling ontvangt u direct uw hotelbon in uw mailbox en kunt u meteen online reserveren!

Maak een account aan of log in en bied mee op een veiling!

Waarom registerenHet grootste aanbod      Waarom registerenAltijd voor 2 personen
Waarom registerenGeen verborgen kosten Waarom registerenLeuk om cadeau te doen

3 dagen bourgondisch genieten in Valkenburg

La Casa - Valkenburg

€ 9,- Valkenburg
€ 2,00 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 78,-

Overnachten met allure op een luxe landgoed

Hotel Resort Landgoed Westerlee - Westerlee

€ 9,- Westerlee
€ 2,50 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 82,-

3 dagen shoppen en natuur nabij Arnhem

Campanile Hotel Zevenaar Arnhem

€ 9,- Zevenaar
€ 1,- p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 80,-

Een dagje dierentuin of trendy shoppen?

Van der Valk Hotel Rotterdam-Blijdorp

€ 9,- Rotterdam
€ 4,63 p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 45,-

8 dagen genieten op zonnig Tenerife

Hotel Medano - El Medano - Spanje

€ 9,- El-medano-tenerife
Spanje 7 2
€ 575,-

Verken de sfeervolle Friese hoofdstad

Campanile Hotel Leeuwarden

€ 9,- Leeuwarden
Nederland 1 2
€ 39,-

3 dagen Rotterdam en omgeving verkennen

Campanile Hotel Rotterdam West - Vlaardingen

€ 9,- Rotterdam
€ 1,95 p.p.p.n. Nederland 2 2
€ 80,-

Viersterrenluxe in het pittoreske Enkhuizen

Hotel de Koepoort - Enkhuizen

€ 9,- Enkhuizen
€ 2,- p.p.p.n. Nederland 1 2
€ 50,-