Direct boeken
Onderstaande bestemmingen zijn direct te boeken. Voor prijzen kiest u eerst uw aankomst- en vertrekdatum!

Dit hotel bevindt zich op een rustige locatie op slechts 150 meter van het strand, 2,5 km van het toeristische centrum van de stad Kos en 25 km van de nationale luchthaven van het eiland Kos.
EUR 38
Boeken

Geniet van de rust van de witte zandstranden en geweldige uitzichten bij de prachtige The Small Village .
EUR 48
Boeken

Het gezinsvriendelijke hotel ligt in het centrum van Kos-stad, op minder dan 2 minuten lopen van alle belangrijke bezienswaardigheden, restaurants, winkels, bars, clubs en de lokale stranden.
EUR 51
Boeken

Het hotel ligt in het centrum van Kos, op ongeveer 200 m afstand van de haven en op ongeveer 400 m van het strand. Het is het hoogste gebouw van Kos en biedt de gasten een excellent uitzicht.
EUR 58
Boeken

Het hotel is ideaal gelegen in het hart van de stad, op 10 meter van het strand en op ongeveer 500 meter van het stadscentrum en het toeristisch centrum.
EUR 90
Boeken

The hotel is situated on the north coast of Kos island, 150 m from Milos beach and only 1 km from the historical center of Kos town and Kos main harbor.
EUR 91
Boeken

The hotel is situated on the coast in Psalidi with views of the nearby Aegean Sea.
EUR 108
Boeken

The resort is located on the beautiful island of Kos, in the area of Tigani, only 6 km from the main town of the island and 20 km from the airport.
EUR 141
Boeken

The beach hotel is ideally situated in the most privileged historical and commercial location on Kos Island.
EUR 167
Boeken

In the main town of Kos, tourists will find a mixture of architectural styles, from Byzantine churches to Turkish minarets and mosques and more recent buildings demonstrating an Italian influence.
EUR 187
Boeken