Direct boeken
Onderstaande bestemmingen zijn direct te boeken. Voor prijzen kiest u eerst uw aankomst- en vertrekdatum!

Het hotel ligt in het centrum van Gent, tegenover het raadhuis en naast de Sint-Baafskathedraal. In Gent zullen de reizigers het gevoel krijgen terug in de middeleeuwen te reizen.
EUR 93
Boeken

Dit hotel is ideaal gelegen in het historische cen
EUR 122
Boeken

Dit hotel is gelegen in het historische centrum van Gent, op slechts 3 km afstand van het Citadelpark. Het is ongeveer 60 km naar de stad Antwerpen.
EUR 132
Boeken

Dit hotel is gelegen aan de Korenlei in Gent en biedt uitzicht over verschillende beroemde historische attracties.
EUR 137
Boeken

Door de prachtige uitzichten en de opwinding van de stad op loopafstand zult u niet worden teleurgesteld.
EUR 139
Boeken

The hotel is situated in Veldstraat, Ghent, just 750 metres from the belfry.
EUR 193
Boeken