€ 39
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Luxe en wellness in het Bergische Land

Wyndham Garden Gummersbach - Duitsland - Gummersbach
Samen een romantisch weekendje weg of even een paar dagen volledig ontspannen? Bied mee op een arrangement bij het Wyndham Garden Gummersbach Hotel. Dit luxe viersterrenhotel met wellnessfaciliteiten is schitterend gelegen midden in het groene heuvellandschap van het schilderachtige Bergische Land. Een paradijs voor natuurliefhebbers!

  • Vrij gebruik van binnenzwembad
  • Gratis gebruik van Sauna en Spa

  • € 9,00 veilingkosten

charlievhelden
jun 12, 2016
gezellig hotel, ontbijt goed
haansberger
feb 25, 2016
Op zich best wel aardig hotel, maar wat gedateerd qua inrichting en onderhoud. Dus zeker geen 4 sterren meer waard; eerder een goeie 3. Een ander stevig minpunt : bij het inchecken ( nog voor 18u ) was er al geen tafeltje meer te reserveren in het restaurant. De receptioniste deed ook geen enkele moeite om dan een oplossing te vinden en wimpelde ons simpelweg af met "kom eens navragen rond 21u30; misschien is er dan wel een tafeltje vrij". Dus hebben we zelf maar iets anders gezocht...wat niet simpel was gezien het hotel afgelegen ligt!
fvenus0hrQ
feb 18, 2016
Beetje oudbollig, en achterstallig onderhoud. Personeel vriendelijk.
johnnyJNWl
dec 19, 2015
mooi en proper hotel vriendelijk personeel goed van eten spijtig dat er niet overal een lift is
kroepoekje1948
dec 14, 2015
Prima hotel, kamer en badkamer. Diner redelijk, ontbijt prima.
goosies
okt 25, 2015
Prima hotel, vriendelijk personeel. Voor 1 of 2 dagen er even tussenuit een heel gezellig en prima hotel met een schitterend zwembad en een heerlijke sauna. Mogelijkheid voor massages in het hotel. Je kunt er goed wandelen en tevens is het centrum van de stad te belopen. Leuke winkels en gezellige restaurants.
walker10
sep 24, 2015
Bij aankomst betrekkelijk lang wachten voor incheck. Kamer mooi ruim. Badkamer erg klein, geen zeep/shampoo in douche. Douche afgesloten met gordijn. Bedden goed. Eten smaakte goed, bediening echter weinig tijd - niet gevraagd of e.e.a. correct/smakelijk was. Locatie erg buiten centrum, zeker 20 minuten lopen naar centrum.
Ron 356
sep 10, 2015
Zelf niet geweest maar degene die wel geweest is was zeer tevreden. Vonden het een mooi hotel met een goed ontbijt. Ze waren met de trein naar Keulen geweest.
kuusman
sep 04, 2015
Prachtig hotel, indrukwekkend interieur met veel antiek, mooie zalen en gezellige ruimtes. Echt een leuke sfeer, het hotel is een beleving op zich! Kamer keurig netjes en schoon. Ondanks het warme weer (geen airco) toch goed geslapen. Nette ontvangst. Niet in het hotel ontbeten. Genoten van het verblijf!
bakfiefBcb
sep 03, 2015
Gedateerde slaapkamer en kleine badkamer waar je je kont niet in kunt keren. Vervelend was 's nachts dat de koplampen van de voorbij rijdende auto's in je slaapkamer schijnen. Hotel vroeg € 15,-- p.p. voor een ontbijt. Whhoooehahahahha. Ontbijt was goed gevarieerd. Al met al: een aardig verblijf gehad. Waardering: 6