Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
€ 117
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen strand en wellness in Oostende

Glenmore Hotel - België - Oostende

Kom genieten aan de Belgische Kust. Het Glenmore Hotel in Oostende verwelkomt u graag voor een strandvakantie. Door de ideale ligging op slechts 50 meter afstand van het strand, en dicht bij het centrum, biedt dit hotel u een prima uitvalsbasis om te shoppen, zonnen of lekker uit te waaien op het strand.

  • Gratis gebruik van fitness en jacuzzi

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,8 (17 reviews)
yolande71
21 mei 2019
leuk hotel ,vriendelijke mensen behulpzaam en alles netjes in orde ! echte aanrader
goormay51H
29 april 2019
Goed hotel,echter,te voet, ver van het station. Alles netjes,goed ontvangst. Verzordd en ruim ontbijt.
rlabri2NiY
23 oktober 2018
Prima hotel met vriendelijke eigenaren wel iets gedateerd. Goed ontbijt en voor 15 euro parkeren. Oostende is de moeite waard.
LUKA1962
09 oktober 2018
Prima ontvangst, eenvoudige nette kamers, goede ligging.
Jacqueline De Maeseneire
27 september 2018
Tof en mooi hotel , alles tot in de puntjes verzorgt ,ontbijd en diner zeer lekker ,ideaal gelegen ,voor herhaling vatbaar .