Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
Glenmore Hotel Glenmore Hotel
€ 117
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,20 p.p.p.n.   verblijfskosten

3 dagen strand en wellness in Oostende

Glenmore Hotel - België - Oostende

Kom genieten aan de Belgische Kust. Het Glenmore Hotel in Oostende verwelkomt u graag voor een strandvakantie. Door de ideale ligging op slechts 50 meter afstand van het strand, en dicht bij het centrum, biedt dit hotel u een prima uitvalsbasis om te shoppen, zonnen of lekker uit te waaien op het strand.

  • Gratis gebruik van fitness en jacuzzi

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 2,20 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

Gemiddelde score 7,8 (15 reviews)
rlabri2NiY
23 oktober 2018
Prima hotel met vriendelijke eigenaren wel iets gedateerd. Goed ontbijt en voor 15 euro parkeren. Oostende is de moeite waard.
LUKA1962
09 oktober 2018
Prima ontvangst, eenvoudige nette kamers, goede ligging.
Jacqueline De Maeseneire
27 september 2018
Tof en mooi hotel , alles tot in de puntjes verzorgt ,ontbijd en diner zeer lekker ,ideaal gelegen ,voor herhaling vatbaar .
ritapaPCDR
04 juni 2018
Wij hebben op korte tijdspanne 3 x Glenmore Hotel in Oostende bezocht , en het was dik in orde , vriendeijke gastheer en mevrouw , vlak aan strand kortom perfect ! grtjes
miekengeert
30 mei 2018
Supergoed. Heel vriendelijk en mooie grote en propere kamer. Perfecte ligging. Heel goed bed. Ontbijt prima inorde. Een aanrader.