Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Luxe verblijf nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland - Duitsland - Gladbeck

  • € 9,00 veilingkosten

Fransvv7Rm
mei 28, 2017
prachtig mooi hotel gelegen nabij moviepark Germany zeer mooie royale kamers met een zeer uitgebreid ontbijtbuffet , een aanrader
Ferdi31
mei 27, 2017
2 nachten verbleven ,Kamers zoals eerdere recensies ook al aangaven erg gehorig,er hing een urine lucht in de kamer .Dit ondanks mijn upgrade naar een comfort kamer met terras . Ontbijt was lekker maar erg druk,eerste poging om 9 uur was te druk..ik heb tot 10 uur moeten wachten waarna het rustiger werd en je een plek kon bemachtigen .Veel overlast van rennende kinderen in de gang . Ik had er net iets meer van verwacht .Mij zien ze nooit meer terug hier .
Thea Wentink
mei 14, 2017
Hotel is netjes, schoon, maar erg lawaaierig ivm trein die vaak s nachts langs dendert. Restaurant viel erg tegen bij diner. Slechte bediening, vlees teruggegeven maar toch volle pond moeten betalen!! Ontbijt was prima.
olga557
mei 01, 2017
Alles super !! Zoals altijd!
riodejhDNZ
mei 01, 2017
Goede locatie, ruime en voldoende parkeergelegenheid, prijs/kwaliteit uitstekend, restaurant voor zowel ontbijt als diner uitstekend, kamer schoon en badkamer ook, bedden waren goed, kortom een heel prettig verblijf
Mary Visser
apr 30, 2017
Handen standaard kamer wat meer een zolder kamer de douche in bad vonden dat wel wat minder,en kwa eten moeten erg lang wachtend op het eten is wel een min puntje
Tarana
apr 29, 2017
Ik ben heel erg teleurgesteld in het hotel. Dit was niet wat ik gewend ben van Van der Valk hotels. Dit was het slechtste ooit. We hadden eerste instantie een kamer toegewezen gekregen wat heel erg stonk, we hadden een extra bed besteld maar moesten we zelf uit elkaar halen. Dit was gewoon een slaapbank met een dun matrasje wat helemaal in een kreupel lag. Nadat we geklaagd hadden kregen we een andere kamer toegewezen die beter was maar qua extra bed weer een halve gare slaapbank. We hebben het maar zo gelaten. Verder hebben we bij het ontbijt ook nooit meegemaakt dat we steeds om glazen, kommetjes moesten wachten. Elke keer waren er dingen op zowel service als het eten. Wij zullen nooit meer boeken voor dit hotel. Voor de rest zag het hotel bij de receptie er prachtig uit. Maar dat was dan ook enige pluspunt voor de rest is alles oud en zeer gedateerd. Super slechte douche die alle kanten op spoot en schuifdeur die je nauwelijk dichtkreeg. Echt super slecht.
Aalvangrr
apr 28, 2017
centraal gelegen hotel voor bijvoorbeeld bezoek aan Oberhausen en de dierentuin. Kamers waren goed hoewel we de mogelijkheid om koffie op je kamer te zetten wel hebben gemist. Eerlijk gezegd viel het ontbijt ons tegen. Niet zo zeer qua assortiment maar wel op het gebied van kwaliteit. De croissants waren bijvoorbeeld niet echt knapperig. Mijn vrouw heeft een glutenvrij dieet maar dat was met 4 opgewarmde boterhammen best wel karig. Dat hebben we bij andere Van de Valks wel beter meegemaakt. Eigenlijk snap ik het relatief lage cijfer bij de reiews van deze Van de Valk wel.
yael2203
apr 26, 2017
een mooie hotel, heel lekkere ontbij.
Marihela
apr 14, 2017
We hadden 2 overnachtingen in dit prachtige hotel geboekt. Het overtrof onze verwachting. Het hotel had gunstige ligging in een groene omgeving. Aardig personeel en het eten voor heerlijk. We hebben een upgrade geboekt voor een comfort kamer. Grote kamer, prima bedden en mooie badkamer. De douche was wat aan de kleine kant en we misten de koffie/thee faciliteit op de kamer.