Duitsland Gladbeck Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland
  • Favoriet
€ 85
Exclusief € 9,00 veilingkosten

Luxe verblijf nabij Oberhausen

Van der Valk Hotel Gladbeck Duitsland - Duitsland - Gladbeck

  • € 9,00 veilingkosten

PlayMoto
sep 23, 2017
Dit keer een kamer aan de voorzijde van het hotel, op de begane grond. Zeer gehorig, alles uit de gang en van het biljart klonk enorm door in de kamer. We zijn zelfs een paar keer wezen vragen of het zachter kon. (zelfs na 22u nog.....) Zou een kamer in die gang zeker niet accepteren en ook niet aanraden! 1 matras was doorgezakt, andere was nog goed. Mis wel de koffie en thee mogelijkheden op de kamers. Het is allemaal netjes, maar karig. Badkamer is netjes en schoon. Kamer groot genoeg voor met zijn tweeën. Buffet was weer geweldig, zowel ontbijt als avondeten. Bediening laat vooral bij drukte in het restaurant te wensen over. Slechte communicatie, lang wachten op drinken. Zou volgende keer waarschijnlijk toch kiezen voor ander hotel.
loekie4
sep 17, 2017
Het reserveren gaf wat problemen door Hotelkamerveiling maar het hotel heeft het super opgelost. Wij hebben een geweldig weekend gehad heerlijke kamer, lekker ontbijt en gegeten . In een woord GEWELDIG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lydiaper
sep 10, 2017
Van der valk Gladbeck Ontvangst kil. Kamer dik in orde. Ontbijt erg druk. Slechts een punt waar koffie te krijgen was. Overloop punt in bad kapot. Wij zullen er niet snel terugkomen. We zijn beter gewend bij van der valk.
rapunzeltje
sep 07, 2017
zijn bij van de valk geweest in Moers en bij Landeck in Duitsland. zo als altijd best goed toeven bij van de valk niets mis mee alleen viel ons op bij thuiskomst dat er bij 2 transacties (ze hadden daar een geld automaat staan)er bij elke transactie 5,99 euro bij komt!!!!! zal misschien zo altijd zijn maar ik vind dit niet KLANT VRIENDELIJK bij van de Valk als je 10 euro uit de automaat haalt dan moet je nog 5,99 euro betalen !!!!!! dit nooit meer dus let op mensen niet pinnen bij van de valk
halfbloedjeindo
sep 02, 2017
Mooie kamer, maar geen stoeltjes op het balkon en ze hebben een heel summier menu. Ben dat niet gewend van Van der Valk restaurants. Te weinig keuze als je er wat langer verblijft (was er 4 nachten). Was het allemaal net niet
John Peters
aug 27, 2017
Goed hotel en netjes hotel. Wel wat gedateerd maar alles heel en schoon. Vonden het ontbijt een beetje aan de karige kant. Niet wat we gewend zijn bij de andere Valkies.
joepie1958
aug 26, 2017
Een heerlijk verblijf komen zeker nog een keer terug
A.J. Hanekamp
aug 02, 2017
Meubilair kamer gedateerd, voor het overige een goed verblijf.
ditisaWgcE
jul 18, 2017
prima ruime kamer en lekker gegeten niet echt een hotel om in de omgeving te gaan fietsen ( geen fietspaden ) wel aardig om te wandelen
gdepaauw
jul 15, 2017
Prima hotel.Leuk en vriendelijk ontvangen bij de receptie Geen problemen wat kamer betreft. En een goede keuken. Voor herhaling vatbaar.