€ 30
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van strand en duinen in Den Helder

Hotel Den Helder - Nederland - Den Helder

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

cderoon
okt 23, 2017
Oudbollig hotel met slechte parkeergelegenheid. Tafels worden gedekt met een placemat van een soort leer. Niet erg hygiënisch. Douche met een plastic douchegordijn. Bah.
debaar5f7D
okt 22, 2017
Goed personeel Altijd vriendelijk er werd ook meteen iets ondernomen toen wij vroegen om een koelkastje vanwege de medicijnen Ontbijt ook prima
debie
okt 22, 2017
Mooi gelegen en sfeervol aangekleed. Hartelijk ontvangst en prima service. Gedeelte waar wij onze kamers hadden heeft achterstallig onderhoud. Met name daarom lager cijfer. Kamers waren zeer schoon, complimenten aan de interieurverzorgster. Prima matrassen, lekker geslapen. Ontbijt wordt geserveerd in een prachtige ruimte en continue aangevuld met oa verse (warme) broodjes. Een heerlijk verblijf gehad.
Nelleke74
okt 21, 2017
Hotel Den Helder in Den Helder. Een gedateerd hotel. Weinig galerijverlichting. Het eten kon beter. Personeel vriendelijk maar kwamen nogal wat dingen niet na.
bertbroersma
okt 15, 2017
Zeer attente ontvangst, vriendelijk personeel, heerlijke bedden, lekker ontbijt. We zullen hier zeer zeker graag terug komen!
Marie-Therese Broux
okt 14, 2017
Idem
Marie-Therese Broux
okt 14, 2017
welkomstdrankje gekregen, vriendelijk personeel,kamers ruim wel wat gedateerd,ontbijt voldoende. Wij vonden het een fijn hotel afstand centrum Den Helder 10 min. lopen. Gaan er zeker nog eens terug.
brando3
okt 09, 2017
Dit was denk ik al de 7 e keer dat we in hotel den helder zijn geweest . Het is een prettig hotel , nette kamers en vriendelijk personeel . Afgelopen vrijdag ook weer herkenning van de dame bij het inchecken , dat we er weer waren .
strand2
okt 07, 2017
Goed ontvangen met koffie en thee. Kamer was school. Bedden goed. Ontbijt goed, niet lux.
strand2
okt 07, 2017