€ 30
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van strand en duinen in Den Helder

Hotel Den Helder - Nederland - Den Helder

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

bertbroersma
okt 15, 2017
Zeer attente ontvangst, vriendelijk personeel, heerlijke bedden, lekker ontbijt. We zullen hier zeer zeker graag terug komen!
Marie-Therese Broux
okt 14, 2017
Idem
Marie-Therese Broux
okt 14, 2017
welkomstdrankje gekregen, vriendelijk personeel,kamers ruim wel wat gedateerd,ontbijt voldoende. Wij vonden het een fijn hotel afstand centrum Den Helder 10 min. lopen. Gaan er zeker nog eens terug.
brando3
okt 09, 2017
Dit was denk ik al de 7 e keer dat we in hotel den helder zijn geweest . Het is een prettig hotel , nette kamers en vriendelijk personeel . Afgelopen vrijdag ook weer herkenning van de dame bij het inchecken , dat we er weer waren .
strand2
okt 07, 2017
Goed ontvangen met koffie en thee. Kamer was school. Bedden goed. Ontbijt goed, niet lux.
strand2
okt 07, 2017
sheilasmid
okt 03, 2017
Heel leuk hotel, vriendelijke medewerkers , schone ruime kamers , goed ontbijt!
Hendrik Jan48
okt 03, 2017
Positief beginnen: personeel erg aardig en attent. Kamer en badkamer schoon. Ontbijt beperkt en eenvoudig, maar voldoende. Negatief: een zeer gedateerd hotel dat niet meer in deze tijd past. Alles nog in de kleuren van de jaren zeventig. Oude, beschadigde meubels. Neen, geen aanrader.
Hendrik Jan48
okt 03, 2017
blokhuis
okt 02, 2017
Hotel ie sicht in oudega is op zich prachtige locatie. Jammer dat er zo veel achterstallig onderhoud is. De diner kaart is tegenwoordig ook minimaal. Keuken mag meer geprikkeld worden. Kwaliteit is ook maar matig. Heel jammer. In het hotel is het aanbod van tv kanalen ver beneden peil. Maar 5 zenders beschikbaar slaat nergens op. Ondanks alles komen we er graag, personeel super vriendelijk.