€ 30
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 2,50 p.p.p.n.   verblijfskosten

Geniet van strand en duinen in Den Helder

Hotel Den Helder - Nederland - Den Helder

  • Gratis draadloos internet openbare ruimtes

  • € 9,00 veilingkosten

Willy Van Tolij de Boer
aug 19, 2017
helaas hebben wij ivm ziekte van mijn man niet gebruik kunnen maken van deze gewonnen veiling!! Willy van Tolij
bernvagdrE
aug 18, 2017
Wij hadden een luxe, grote en schone kamer. Het rook fris en straalde verzorgdheid uit. Het ontbijt was lekker met een mooie keus aan veel soorten brood en beleg. De eieren hadden wat warmer kunnen zijn maar dat namen we op de koop toe. Personeel was vriendelijk en behulpzaam. De fietsen stalling zou groter kunnen zijn met wat meer stopcontacten zo dat je je fiets kan opladen.
eugeen
aug 18, 2017
Prima hotel. Nette kamers. Buiten de kamers wel wat onderhoud nodig. Maar prima naar ons zin gehad. Fijn personeel.
greetje63
aug 15, 2017
Beetje oudbollig personeel niet heel vriendelijk
baboffel13
aug 14, 2017
Het hotel is enigzins qua algemene gedateerd. Desondanks is de kamer ruim en schoon en de badkamer prima met toilet, douche en wasttafel. De sfeer is 'typisch' voor dat je naar je kamer gaat passeer je eerst de bowlingbanen en een soort van 'vergane glorie binnentuin die rommelig en vies is.
agnieszka zagrobelska
aug 13, 2017
Alles was TOP!
Rense
aug 07, 2017
Vreemd hotel. Naar de kamers via de bowling baan. Oude inrichting ondanks gekozen upgrade naar comfort kamer (10 euro) extra. Wel een mooie nieuwere badkamer. Ontbijt was pover (zowel gebakken als gekookt ei was koud).
jl.brink
jul 29, 2017
Oud maar degelijk hotel. Goede voorzieningen en prettig personeel
mark1981cornelis
jul 29, 2017
Te oud.
mark1981cornelis
jul 28, 2017
Echt een verouderd Hotel en als het heel warm is dan is het denk niet erg aangenaam! Voor de rest wel een ruime kamer. Bedden wel hard (gewoon een harde bodem en geen vering). Je moet door een bowlingbaan heenlopen om naar je kamer te komen, een beetje raar. Voor de rest ontbijt gaat wel. Je mist wel dingetje die bij andere er wel zijn bv. geen karnemelk, geen gebakken spek