Nederland Limburg - NL Vaals Bilderberg Kasteel Vaalsbroek
€ 95
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,31 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wellness in een charmant kasteelhotel

Bilderberg Kasteel Vaalsbroek - Nederland - Vaals
In het prachtige Zuid-Limburgse heuvellandschap pronken het 15e eeuwse kasteel en de moderne hotelvleugels van Bilderberg Kasteel Vaalsbroek in al hun glorie. Dit viersterrenhotel in Vaals is het ultieme vertrekpunt voor een tocht door Zuid-Limburg. Voor op en top verwennerij bent u in het Spa & Wellness Centre aan het juiste adres.

  • 1 x het Bilderberg Ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot fittnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,31 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

r_babu84
nov 18, 2017
Een goede nette kamer, helaas was de zeepfles in de badkamer niet aangevuld. Ontbijt was lekker en er was genoeg te kiezen. Naast de toeristenbelasting kwam er nog een onverwachte bijdrage, namelijk de service charge. Ik vind dat dit wel netjes van te voren aangegeven heeft mogen worden. Meest onaangename was het feit dat de check-out om 11.00 is maar de schoonmaaksters al 2 keer in de ochtend de kamer binnenkwamen. Om 8.30 in de ochtend en om 10.00 terwijl ik nog niet uitgechecked ben en in de kamer zit. Ik voelde mij opgejaagd om snel de kamer te verlaten. Conclusie: mijn ervaring bij dit hotel is op z'n best gezegd matig.
j.genuchten
aug 17, 2017
prima lokatie. mooie kamer, prima sauna.......wij maakten er alleen gebruik van, er was niemand anders. bbq vanuit het kasteel was lekker en sfeervol. twee dagen echt genoten. toilet op de badkamer was erg laag
suusmuller
aug 16, 2017
Fijn verblijf gehad, wel kritische noot mbt het stukje 'wellness'. Het zwembad is aan de kleine kant (lees: 5+ personen en het begint krap te worden. Water is behoorlijk fris. Zonnebank werkte niet naar behoren en de fitness apparatuur had roestige scharnieren... omgeving, hygiene, ontbijt en kamers verder erg goed!
syl57
apr 22, 2017
Bilderberg vaalsbroek: In een woord TOP
kanyrrah
aug 31, 2014
Top locatie!
earenerG9W
aug 04, 2014
Leuk hotel in een mooie omgeving. Vergeet alleen je badjas niet!
wilkobouwmans
feb 07, 2014
Mooi hotel in een prachtige omgeving. Prijs/kwaliteit is goed. Minpunt betaling voor wifi. Jägermeister a euro 4,75 is aan de prijzige kant.
dimy4u
nov 13, 2013
Perfect! Zeer vriendelijk personeel, mooie omgeving en super lekker ontbijtbuffet.
gillian26
okt 03, 2013
Perfecf. mooie ligging goede service en kwaliteit alleen huisdieren €20,- per nacht.
wvanz
aug 09, 2013
Mooie grote kamer met ruime badkamer. Zeer goed ontbijt wat in het kasteel is. Het was mooi weer dus geen probleem om naar het kasteel te lopen. Bij slecht weer is dit niet prettig. Prachtige tuin/park waar je n lekkere wandeling kunt maken. Helaas is wifi niet gratis en erg duur. Dit kan niet meer in deze tijd hoort gewoon bij de prijs inbegrepen te zijn!