€ 95
Exclusief € 9,00 veilingkosten
en  € 3,31 p.p.p.n.   verblijfskosten

Wellness in een charmant kasteelhotel

Bilderberg Kasteel Vaalsbroek - Nederland - Vaals
In het prachtige Zuid-Limburgse heuvellandschap pronken het 15e eeuwse kasteel en de moderne hotelvleugels van Bilderberg Kasteel Vaalsbroek in al hun glorie. Dit viersterrenhotel in Vaals is het ultieme vertrekpunt voor een tocht door Zuid-Limburg. Voor op en top verwennerij bent u in het Spa & Wellness Centre aan het juiste adres.

  • 1 x het Bilderberg Ontbijt
  • Vrij gebruik van sauna en verwarmd binnenzwembad
  • Toegang tot fittnessruimte

  • € 9,00 veilingkosten
  • € 3,31 p.p.p.n. toeristenbelasting en/of verblijfskosten te voldoen aan het hotel

kanyrrah
aug 31, 2014
Top locatie!
earenerG9W
aug 04, 2014
Leuk hotel in een mooie omgeving. Vergeet alleen je badjas niet!
wilkobouwmans
feb 07, 2014
Mooi hotel in een prachtige omgeving. Prijs/kwaliteit is goed. Minpunt betaling voor wifi. Jägermeister a euro 4,75 is aan de prijzige kant.
dimy4u
nov 13, 2013
Perfect! Zeer vriendelijk personeel, mooie omgeving en super lekker ontbijtbuffet.
gillian26
okt 03, 2013
Perfecf. mooie ligging goede service en kwaliteit alleen huisdieren €20,- per nacht.
wvanz
aug 09, 2013
Mooie grote kamer met ruime badkamer. Zeer goed ontbijt wat in het kasteel is. Het was mooi weer dus geen probleem om naar het kasteel te lopen. Bij slecht weer is dit niet prettig. Prachtige tuin/park waar je n lekkere wandeling kunt maken. Helaas is wifi niet gratis en erg duur. Dit kan niet meer in deze tijd hoort gewoon bij de prijs inbegrepen te zijn!
lb30
apr 25, 2013
wij vinden bilderberg heerlijk,lekker eten ,nette service ,alleen waarom al die zwembaden zo koud??
derk1964
feb 28, 2013
bilderberg is niet blij met klanten met hotelkamerveiling bon
Kuifje2170
jan 08, 2013
upgrade naar suite geboekt. De suite is zeer ruim. Echter de badkamer is klein tov de suite en erg standaard. De kamer was niet goed schoon, stofvlokken en ook eetkruimels in het zitgedeelte. zagen het pas 's avonds laat daardoor pas in de ochtend bij uitchecken gemeld aan de receptie. gr.robert Mares
lea58
dec 23, 2012
Geweldig hotel. vriendelijke personeel, helemaal niet het gevoel dat je met een bon van hotelkamer veiling kwam. Mooie kamer met balkon. Gebruik van zwembad en sauna