Nederland Overijssel Ootmarsum Hotel Wyllandrie
Hotel Wyllandrie Hotel Wyllandrie
Waarde €   100,00
€ 10

2 dagen genieten in Ootmarsum

Hotel Wyllandrie - Nederland - Ootmarsum

Bezoek het stadje waar kunstenaars en kunstliefhebbers elkaar ontmoeten: Ootmarsum. Het kleurrijke landschap van Twente en het historisch erfgoed die je vindt in de omgeving is voor menig kunstenaar een inspiratiebron geweest. Ontdek de idyllische streek met een fiets-, wandel- of kanotocht. En kom vervolgens heerlijk tot rust in hotel Wyllandrie, waar je comfort en ontspanning vindt in een prachtig groene omgeving.

  • 1 x een overnachting in een Basic kamer
  • Gratis wandel- en fietsroutes
Gemiddelde score 7,3 (153 reviews)
petrav2lar
16 september 2021
Wij zijn hier voor de tweede keer in Wyllandrie. We hebben een upgrate genomen vanwege het uitzicht. Geweldig, we blijven nog een paar dagen en komen zeker vaker terug. Het hotel is wat ouder met veel trapjes en gangetjes maar dat vinden we erg romanties. Alles goed en de keuken vers en smakelijk.
1607
16 september 2021
Prachtige omgeving. Mooie wandel en fietsroutes. Kamer erg basic en gehorig. Zeer schoon.
Rolinka63
15 september 2021
Wij krijgen een prachtige kamer, werden heel vriendelijk ontvangen en er was een fantastisch ontbijt.. Heel schoon en lekker bed! Was er al eerder en ga zeker terug.
bmsjmsFIWT
14 september 2021
Geweldige ontvangst en heel leuk personeel . Onze bagage werd vriendelijk naar boven gebracht . Een wat moeilijk begaanbare trap. Aan alles is te zien, dat er hard wordt gewerkt om het hotel een goede functie te geven . Hier en daar wat oneffenheden. Maar alles wordt eraan gedaan het naar je zin te maken. Het diner was goed tegen een schappelijke prijs. Ook het ontbijt was goed met alles erop en eraan. Mooie locatie met een mooi terras , wat denk ik nog wat verfraaid zal worden . Niettemin om terug te gaan is een goede reden,.
Tinekedevries25068
08 september 2021
Oud landhuis. Als winnaar van de veiling wordt je weggestopt in de minste kamers 4 trappen op, geen lift. Zeer kleine badkamer. En zeer slechte bedden. Het eten was redelijk. Het ontbijt matig, er werd slecht bijgevuld en dingen waren gewoon op!. Je weet toch hoeveel personen er ontbijten! Al met al een ervaring voor 1 keer. Personeel van restaurant erg aardig. Ontbijt personeel erg nors en onvriendelijk.